| Type product | Vrieskast |
|---|---|
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Wit |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal planken vriezer | 7 |
| Kleurnaam | Snow White |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Type beeldscherm | LED |
| Locatie van display | Binnenin |
| Koelend medium | R600a |
| Nettocapaciteit vriezer | 218 l |
| Vriescapaciteit | 12 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 15 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Klimaatklasse | SN-T |
| No Frost system | Ja |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Brutocapaciteit vriezer | 218 l |
| Vriezer temperatuur (min) | 10 °C |
| Vriezer temperatuur (max) | 43 °C |
| Wifi | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 238 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 1775 mm |
| Diepte zonder handvat | 51,2 cm |
| Gewicht | 64 kg |
| Breedte verpakking | 580 mm |
| Diepte verpakking | 629 mm |
| Hoogte verpakking | 1860 mm |
| Gewicht verpakking | 67 kg |
| merken | |
| conditie |
Nieuw in doos
Samsung BRZ22700EWW diepvriezer Vrieskast inbouw 218 l E Wit
SamsungSamsung BRZ22700EWW, 218 l, 12 kg/24u, SN-T, No Frost system, E, Wit
Actie!
34% korting
€1.399,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€925,00Huidige prijs is: €925,00.
Samsung BRZ22700EWW, 218 l, 12 kg/24u, SN-T, No Frost system, E, Wit
Betaal 3x €308,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 283529
Samsung BRZ22700EWW. Nettocapaciteit vriezer: 218 l, Klimaatklasse: SN-T, Vriescapaciteit: 12 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 15 uur, Geluidsniveau: 35 dB, Aantal sterren: 4*, No Frost system. Deurscharnieren: Rechts. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 238 kWu. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Liebherr IFNe 3503 Pure diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 65 l E Wit
€999,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Liebherr SIGN 3576 Vrieskast
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.949,00Huidige prijs is: €1.949,00. Liebherr | Inbouw | No-frost ( niet ontdooien ) | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
LG GFM61MCCSF Vriezer
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.199,00Huidige prijs is: €1.199,00. LG | Vrijstaand | Antraciet | No-frost ( niet ontdooien ) | VoorladerToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum VR1420 diepvriezer Staand Vrijstaand 153 l Wit
€479,00Oorspronkelijke prijs was: €479,00.€429,00Huidige prijs is: €429,00. Inventum | Vrijstaand | Wit | Low-frost ( weinig ontdooien ) | VrieskastToevoegen aan winkelwagen






























