| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Inverter technologie | Ja |
| Deurkleur | Wit |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Nominale capaciteit | 7 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Aantal wasprogramma's | 15 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 76 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma's | Blouse/shirt, Katoen, Eco 40-60°C, Hand/wol, Hygiene+, Jeans/denim, Mix, Voorwassen, Snel, Centrifugeren/afvoeren, Stoom, Synthetische |
| Bescherming tegen overstromen | Ja |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Kinderslot | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Trommel schoonmaken | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 44 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 43 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 496 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Gewicht | 62 kg |
| Breedte verpakking | 650 mm |
| Diepte verpakking | 515 mm |
| Hoogte verpakking | 885 mm |
| Gewicht verpakking | 63 kg |
| merken | |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
Outlet
Beko b300 BM3WFU3741W wasmachine Voorbelading 7 kg 1400 RPM Wit DHZ3568
BekoBeko b300 BM3WFU3741W, Voorbelading, 7 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
Actie!
€449,00 Oorspronkelijke prijs was: €449,00.€339,00Huidige prijs is: €339,00.
Beko b300 BM3WFU3741W, Voorbelading, 7 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
24% kortingBetaal 3x €113,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 283387
Beko b300 BM3WFU3741W. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 7 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 76 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 600 mm, Diepte: 496 mm, Hoogte: 845 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Outlet
LG F4WV912A2E wasmachine Voorbelading 12 kg 1400 RPM A Wit
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.129,00Huidige prijs is: €1.129,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SAMSUNG WW80T554DAT Wasmachine
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Samsung | 1400 toeren | WitToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG F6WV910P2E wasmachine Voorbelading 10,5 kg 1600 RPM A Wit
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. LG | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
ASKO W4114C.W wasmachine
€1.599,00 Asko | Wit | Motor zonder koolborstels ( INVERTER )Toevoegen aan winkelwagen

























