| Type product | Vrieskast |
|---|---|
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Wit |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Kleur handvat | Wit |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Koelend medium | R600a |
| Nettocapaciteit vriezer | 86 l |
| Vriescapaciteit | 4,7 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Klimaatklasse | SN-T |
| No Frost system | Ja |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Brutocapaciteit vriezer | 90 l |
| IJsblokjesvoorraad | 1 kg |
| IJsblokjescapaciteit | 2,2 kg/24u |
| IJsmaker | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 43 °C |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 163 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 0,35 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 100 |
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 840 mm |
| Gewicht | 29,5 kg |
| Breedte verpakking | 576 mm |
| Diepte verpakking | 665 mm |
| Hoogte verpakking | 896 mm |
| Gewicht verpakking | 32,5 kg |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| merken | |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
Outlet
Beko FNE1074N diepvriezer Vrieskast Vrijstaand 86 l Wit DHZ3579
BekoBeko FNE1074N, 86 l, 4,7 kg/24u, SN-T, No Frost system, E, Wit
Actie!
€349,00 Oorspronkelijke prijs was: €349,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00.
Beko FNE1074N, 86 l, 4,7 kg/24u, SN-T, No Frost system, E, Wit
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
14% kortingBetaal 3x €99,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 283232
Beko FNE1074N. Nettocapaciteit vriezer: 86 l, Klimaatklasse: SN-T, Vriescapaciteit: 4,7 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 10 uur, Geluidsniveau: 39 dB, Aantal sterren: 4*, No Frost system. Deurscharnieren: Rechts. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 163 kWu. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Liebherr IFNc 3553 Prime diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 65 l C Wit
€1.399,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Etna VV6169NWIT Vriezer
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€535,00Huidige prijs is: €535,00. Etna | Vrijstaand | Wit | No-frost ( niet ontdooien ) | VoorladerToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Liebherr SIGN 3556 Vriezer
€1.899,00Oorspronkelijke prijs was: €1.899,00.€1.849,00Huidige prijs is: €1.849,00. Liebherr | 178 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien ) | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Liebherr IFNe 3503 Pure diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 65 l E Wit
€999,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen














