| Type product | Vrieskast |
|---|---|
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Wit |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal planken vriezer | 1 |
| Kleur handvat | Grijs |
| Materiaal van het handvat | Kunststof |
| Verzonken handgreep(en) | Nee |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Soort bediening | Touch |
| Locatie van display | Op de deur |
| Aantal vrieslades | 5 |
| Koelend medium | R600a |
| Nettocapaciteit vriezer | 220 l |
| Vriescapaciteit | 13 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 13 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Klimaatklasse | SN-T |
| No Frost system | Ja |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Brutocapaciteit vriezer | 271 l |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 43 °C |
| Deur open alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 226 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomgebruik per dag | 0,558 kWh/24u |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 0,5 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 100 |
| Breedte | 597 mm |
| Diepte | 754 mm |
| Hoogte | 1515 mm |
| Gewicht | 60 kg |
| Breedte verpakking | 661 mm |
| Diepte verpakking | 762 mm |
| Hoogte verpakking | 1580 mm |
| Gewicht verpakking | 65 kg |
| Totale nettocapaciteit | 220 l |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Beko-technologieën (voedselopslag) | SmoothFit |
| Elektronische regeling | Ja |
| merken | |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
Outlet
Beko B3RFNE274W Vrieskast Vrijstaand 220 l Wit DHZ3526APD
BekoBeko B3RFNE274W, 220 l, 13 kg/24u, SN-T, No Frost system, E, Wit
Actie!
€549,00 Oorspronkelijke prijs was: €549,00.€469,00Huidige prijs is: €469,00.
Beko B3RFNE274W, 220 l, 13 kg/24u, SN-T, No Frost system, E, Wit
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
15% kortingBetaal 3x €156,33 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 282948
Beko B3RFNE274W. Nettocapaciteit vriezer: 220 l, Klimaatklasse: SN-T, Vriescapaciteit: 13 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 13 uur, Geluidsniveau: 38 dB, Aantal sterren: 4*, No Frost system. Deurscharnieren: Rechts. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 226 kWu. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Electrolux LUB3AE88S vriezer
€539,00Oorspronkelijke prijs was: €539,00.€499,00Huidige prijs is: €499,00. Electrolux | Inbouw | 88 cm hoog | Low-frost ( weinig ontdooien ) | VoorladerToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko FNE290E41N vrieskast
€709,00 Beko | Vrijstaand | Wit | No-frost ( niet ontdooien ) | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko RFNE290T45XPN Vrieskast
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€659,00Huidige prijs is: €659,00. Beko | Vrijstaand | Zilver | No-frost ( niet ontdooien ) | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG ABB682F1AF diepvriezer Staand Ingebouwd 86 l F Wit
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. AEGToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Progress Freezer PG1815 Inbouwmodel 178 cm NoFrost Energie-efficiëntieklasse E SHOWMODEL EWO36SR
€649,00Oorspronkelijke prijs was: €649,00.€489,00Huidige prijs is: €489,00. ProgressToevoegen aan winkelwagen



























