| aantal-ovens | |
|---|---|
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 50 l |
| Totaal vermogen van de oven | 1000 W |
| Grill | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Magnetronbereiding | Ja |
| Stoom koken | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Bovenverwarming | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 30 – 230 °C |
| Magnetronvermogen | 1000 W |
| ECO mode | Ja |
| Quick start | Ja |
| Aantal automatische programma's | 140 |
| Soort reiniging | Stoom |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Controle positie | Voorkant |
| Kleur handvat | Zwart |
| Type beeldscherm | TFT |
| Deurscharnieren | Neer |
| Capaciteit watertank | 1,3 l |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Netbelasting | 3000 W |
| Turbomodus | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Aantal lampen | 2 lampen |
| Vermogen lamp | 25 W |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 45 cm |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 547 mm |
| Hoogte | 455 mm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| merken | |
| conditie |
Pelgrim COS834MAT oven 50 l 1000 W Zwart
PelgrimPrijs op aanvraag
Oven met magnetronfunctie en FullSteam, 50 l, 30 – 230 ºC, TFT display
Betaal in 3x met
(0% rente)
De alleskunner in iedere keuken vind je hier! Deze bijzondere 3 in 1 oven bereidt elk gerecht dat je wilt maken. Of je nu wilt stomen, bakken, grillen of iets wilt opwarmen in de magnetron; met 18 ovenfuncties en 140 automatische programma’s met voorgeprogrammeerde recepten is alles mogelijk en daarom niet voor niets product van het jaar in 2021! Ontdooien, snel voorverwarmen, regenereren, borden verwarmen en sous-vide zijn slechts enkele voorbeelden van de mogelijkheden. De bediening van de oven is simpel dankzij tiptoetsbediening met draai-/drukknop en het TFT kleur- en beelddisplay. Voor de nodige inspiratie wordt de 3 in 1 oven geleverd met Stoomze!, een kookboekje met heerlijke stoomrecepten. Mooi makkelijk van Pelgrim.
Inspiratie voor je eigen keuken
De keuken is jouw thuis, en Pelgrim is thuis in elke keuken. Al 100 jaar. Wij staan voor bereikbare producten met een verrassende twist. Voor design & gebruiksgemak. En voor topkwaliteit en garantie.
Stoomschoonprogramma
Eén en al schoonmaakgemak, dat is wat het stoomschoonprogramma biedt. Dankzij dit programma heb je vrijwel geen omkijken meer naar het schoonmaken van jouw (combi-)magnetron of oven. In ongeveer 30 minuten stoomt het programma al het vuil los dat je daarna gemakkelijk verwijdert met een doekje.
Fase bakken
Wilt u zelf de touwtjes in handen houden bij het bereiden van het gerecht en alle bak- en stoomfuncties stap voor stap instellen? Dat kan! Pelgrim noemt dit fase bakken. Bij fase bakken bakt u letterlijk uw gerecht in verschillende fases. Elke fase voegt dan een extra stap toe in het bakproces. Gril bijvoorbeeld het vlees eerst aan de bovenkant bruin (fase 1), verwarm het daarna met de heteluchtfunctie (fase 2) en gaar het tot slot na met stoom (fase 3). Stoom kan veel voor uw gerecht betekenen; het maakt vlees malser en brood knapperiger dan wanneer u enkel de heteluchtfunctie gebruikt.
Mooi Samen
De Mooi Samen (oven)lijn bestaat uit een serie ovens, magnetrons en bijpassende apparaten die perfect te combineren zijn. Kies bijvoorbeeld een set met een 45 cm nis combi-magnetron, een 60 cm nis oven en vul dit aan met een accessoirelade. Zo creëer je een prachtig panorama effect in uw keuken. Naast vlekvrij RVS is vrijwel de gehele lijn verkrijgbaar in karakteristiek matzwart; zo krijgt je keuken een volstrekt andere luxe uitstraling.
Multistoom 360°
Dankzij de vier geperforeerde openingen in de hoek van de achterwand verspreidt de stoom zich evenwichtig voor een mooi totaal bereik van stoom. Deze combi-stoomoven gebruikt hetzelfde ventilatiesysteem als een traditionele oven en stoom wordt daardoor gelijkmatig verdeeld over de gerechten. Dit zorgt voor de beste stoom- en bakresultaten.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
AEG KSK792220M OVEN
€1.899,00 AEG | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg SF6905N1 oven 70 l 3000 W A Zwart
€879,00Oorspronkelijke prijs was: €879,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. SMEG | Zwart | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Etna MO670TI combi magnetron
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. Etna | Inbouw | Zwart Rvs | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg SFP6101TVNO Oven
€1.029,00Oorspronkelijke prijs was: €1.029,00.€929,00Huidige prijs is: €929,00. SMEG | Inbouw | Zwart | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
AEG KMK721880M Zwart, Roestvrijstaal Grill-magnetron Ingebouwd 42 l EWO2523WAL
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. AEGToevoegen aan winkelwagen


















