| aantal-ovens | |
|---|---|
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 70 l |
| Totaal vermogen van de oven | 3100 W |
| Netto capaciteit oven | 70 l |
| Grill | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Ovenkookmethode | Thermo-geventileerd |
| Koken | Ja |
| ECO mode | Ja |
| Aantal kookprogramma's | 13 |
| Soort reiniging | Stoom |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleurnaam | Dark Inox |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Type beeldscherm | TFT |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | HomeWhiz |
| Kinderslot | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,95 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,8 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 94,8 |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | Halogeen |
| Installatie compartiment breedte | 55 cm |
| Installatie compartiment diepte | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 60 cm |
| Breedte | 594 mm |
| Diepte | 567 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Gewicht | 36,7 kg |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 59 cm |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 655 mm |
| Gewicht verpakking | 39 kg |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Telescoopgeleiding inbegrepen | Ja |
| merken | |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
Outlet
Beko BIM19400DXS oven 70 l 3100 W Zwart DHZ1104
BekoBeko BIM19700DXMS, Middelmaat, Elektrische oven, 70 l, 3100 W, 70 l, Thermo-geventileerd
Actie!
€849,00 Oorspronkelijke prijs was: €849,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00.
Beko BIM19700DXMS, Middelmaat, Elektrische oven, 70 l, 3100 W, 70 l, Thermo-geventileerd
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
12% kortingBetaal 3x €249,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 281148
Beko BIM19700DXMS. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 70 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Draaiknop, Touch. Bedieningsapps ondersteund: HomeWhiz. Energie-efficiëntieklasse: A, Energieverbruik (conventioneel): 0,95 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,8 kWu. Soort lamp: Halogeen
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Smeg SFP6401TVX1 Oven
€949,00Oorspronkelijke prijs was: €949,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. SMEG | Inbouw | RVS | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Etna MO670TI combi magnetron
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. Etna | Inbouw | Zwart Rvs | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
BERTAZZONI F609PROEKX Inbouw oven
€821,54Oorspronkelijke prijs was: €821,54.€705,50Huidige prijs is: €705,50. Bertazonni | Inbouw | 60,0 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Actie Electrolux KOEAP31WT Oven
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€1.079,00Huidige prijs is: €1.079,00. Electrolux | Inbouw | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen









