| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| aantal-ovens | |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Netto capaciteit oven | 72 l |
| Grill | Ja |
| Stoom koken | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| Mantelkoeling | Ja |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Uitneembaar deurglas | Ja |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Ouderlijk toezicht | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,88 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,69 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 11100 W |
| AC-ingangsspanning | 380 – 415 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Soort lamp | Halogeen |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 60 cm |
| Breedte | 594 mm |
| Diepte | 567 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Gewicht | 41,7 kg |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 790 mm |
| Gewicht verpakking | 44,1 kg |
| Telescoopgeleiding inbegrepen | Ja |
Grundig GEHM19310B Roestvrijstaal DHZ3411
Grundig€599,00 Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€499,00Huidige prijs is: €499,00.
Grundig GEHM19310B, Middelmaat, Elektrische oven, 72 l, Ingebouwd, Roestvrijstaal, Draaiknop, Touch
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
17% kortingBetaal 3x €166,33 met
(0% rente)
Grundig GEHM19310B. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Netto capaciteit oven: 72 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Soort bediening: Draaiknop, Touch. Energie-efficiëntieklasse: A+, Energieverbruik (conventioneel): 0,88 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,69 kWu. Aantal lampen: 1 lampen, Soort lamp: Halogeen. Installatie compartiment breedte: 56 cm, Installatie compartiment diepte: 55 cm, Installatie compartiment hoogte: 60 cm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
BERTAZZONI F6011MODPTZ Inbouw oven
€2.099,00Oorspronkelijke prijs was: €2.099,00.€1.980,00Huidige prijs is: €1.980,00. Bertazonni | Inbouw | roestvrijstaal | 59,70 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IMC6132F magnetron Zwart, Roestvrijstaal Combinatiemagnetron Ingebouwd 32 l 1000 W
€619,00Oorspronkelijke prijs was: €619,00.€339,00Huidige prijs is: €339,00. Inventum | Inbouw | RVS | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Siemens HB537ABS0 oven
€849,00Oorspronkelijke prijs was: €849,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. Siemens | Inbouw | ZwartToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Actie BOSCH HBA534EB0 Oven
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00. Bosch | Inbouw | Zwart | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Beko BBSM12340X kooktoestelaccessoire Inductiekookplaat zones Elektrische oven DHZ4201
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€444,00Huidige prijs is: €444,00. BekoToevoegen aan winkelwagen






















