| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Type product | Diepvrieskist |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Wit |
| Draairichting deur verwisselbaar | Nee |
| Ingebouwd display | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 360 l |
| Vriescapaciteit | 44636 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 24 uur |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 36 dB |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Brutocapaciteit vriezer | 400 l |
| Koelsysteem | Statisch |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 43 °C |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Met slot | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 251 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 1290 mm |
| Diepte | 670 mm |
| Hoogte | 860 mm |
| Gewicht | 49 kg |
| Breedte verpakking | 1350 mm |
| Diepte verpakking | 742 mm |
| Hoogte verpakking | 910 mm |
| Gewicht verpakking | 53 kg |
Outlet
Beko HSM37540 Diepvrieskist Vrijstaand 360 l E Wit
BekoBeko HSM37540, 360 l, 44636 kg/24u, SN-T, 36 dB, E, Wit
Actie!
€499,00 Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€469,00Huidige prijs is: €469,00.
Beko HSM37540, 360 l, 44636 kg/24u, SN-T, 36 dB, E, Wit
Uitverkocht
6% kortingBetaal 3x €156,33 met
(0% rente)
Ontvang €22,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 216813
Beko HSM37540. Nettocapaciteit vriezer: 360 l, Klimaatklasse: SN-T, Vriescapaciteit: 44636 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 24 uur, Geluidsniveau: 36 dB. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 251 kWu. Kleur van het product: Wit
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Grundig GFN13840XN Vriezer
€1.039,00Oorspronkelijke prijs was: €1.039,00.€839,00Huidige prijs is: €839,00. Grundig | RVS | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Liebherr SUIGN 1554 Premium diepvriezer Staand Ingebouwd 80 l E Wit
€1.499,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum VR1420 diepvriezer Staand Vrijstaand 153 l Wit
€479,00Oorspronkelijke prijs was: €479,00.€429,00Huidige prijs is: €429,00. Inventum | Vrijstaand | Wit | Low-frost ( weinig ontdooien ) | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Liebherr SIFNd 4556 diepvriezer 156 l D Wit
€1.999,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen


















