| Kleur van het product | Wit |
|---|---|
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Soort bediening | Schuif |
| Type beeldscherm | LED |
| Plankmateriaal | Glas |
| No Frost system | Ja |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Thermostaat | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 43 °C |
| Soort lamp | LED |
| Deur open alarm | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Snoerlengte | 2 m |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 238 kWu |
| Totale nettocapaciteit | 218 l |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 1775 mm |
| Diepte zonder handvat | 177,5 cm |
| Gewicht | 64 kg |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 540 x 629 x 1860 mm |
| Breedte verpakking | 540 mm |
| Diepte verpakking | 629 mm |
| Hoogte verpakking | 1860 mm |
| Gewicht verpakking | 67 kg |
| Land van herkomst | Polen |
| merken | |
| conditie |
Nieuw in doos
Samsung BRZ22600EWW/EU diepvriezer E Wit
SamsungSamsung BRZ22600EWW/EU, 35 dB, No Frost system, E, Wit
Actie!
26% korting
€1.299,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.299,00.€959,00Huidige prijs is: €959,00.
Samsung BRZ22600EWW/EU, 35 dB, No Frost system, E, Wit
Betaal 3x €319,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 199311
Samsung BRZ22600EWW/EU. Geluidsniveau: 35 dB, No Frost system. Soort lamp: LED. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 238 kWu. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Liebherr IFe 3904 Pure diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 101 l E Wit
€949,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Liebherr SIFNd 4155 diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 129 l D Wit
€1.749,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Liebherr SIFNe 5178 diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 213 l E Wit
€2.399,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Electrolux LUB3AE88S vriezer
€539,00Oorspronkelijke prijs was: €539,00.€499,00Huidige prijs is: €499,00. Electrolux | Inbouw | 88 cm hoog | Low-frost ( weinig ontdooien ) | VoorladerToevoegen aan winkelwagen




































