| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Volledig ingebouwd |
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LED |
| Bovenste korf instelbare hoogteniveaus | 3 |
| Bovenste korf rek | Vouwbaar |
| Bestek compartiment type | Lade |
| Inbegrepen aantal schappen | 4 |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Aantal couverts | 15 couverts |
| Aantal wasprogramma's | 8 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Afwasprogramma's | AquaFlex, Delicate 40°C, Eco 50°C, Hygiëne, Intensive 70°C, Mini, Prewash, Quick&Shine |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 290 min |
| Droogsysteem | Statisch |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Functie SelfDry | Ja |
| Aantal sproeizones | 3 |
| Functie Fast+ | Ja |
| Functie wasmiddeltablet | Ja |
| Automatische deuropening | Ja |
| Automatisch wasmiddel detectie | Ja |
| Vloerindicatielampje | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Waterconsumptie per cyclus | 9,9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 44 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus (gedeeltelijke belasting) | 0,44 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Stroom | 50 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 25,5 |
| Droogefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 1,07 |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 818 mm |
| Gewicht | 47,9 kg |
| Beko-technologieën (afwas) | CornerIntense, Bestekmand, DeepWash, Floor Projected Led Spot, SteamGloss® |
| Breedte verpakking | 657 mm |
| Diepte verpakking | 674 mm |
| Hoogte verpakking | 867 mm |
| Gewicht verpakking | 53,7 kg |
| Adjustable upper basket cup racks | Ja |
| Vuilsensor | Ja |
| DeepWash function | Ja |
Beko BDIN38571C Volledig ingebouwd 15 couverts EWO4351
Beko€799,00 Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00.
15 Plaats instellingen Volledig geïntegreerd volledige grootte Afwasmachine
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
13% kortingBetaal 3x €233,00 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Reaches every corner, misses no spots
Is het je wel eens opgevallen dat niet alle vaat even goed schoon wordt na een wascyclus? Dit komt omdat de meeste vaatwassers rechthoekig zijn ontworpen, terwijl de sproeiarmen in een cirkelbeweging werken. Hierdoor krijgt vaat in de hoeken onvoldoende water en afwasmiddel. Beko CornerIntense vaatwassers bevatten een extra sproeiarm. Het geheel van sproeiarmen beweegt zich vanuit het midden door naar de hoeken. Hierdoor krijgt al je vuile vaat evenveel aandacht, en wordt alles goed schoon!
Maak zelfs je diepe flessen gemakkelijk schoon dankzij de DeepWash technologie van Beko. Met krachtige waterstralen die je recht onder de fles kunt plaatsen bereikt deze innovatie echt de bodem van je flessen, en niet langer alleen de randen.
De DeepWash accessoires zijn verstelbaar en kunnen worden opgevouwen om een 360 ° intensieve wasruimte te creëren. Nu kunt u een volledig assortiment aan vuile vaat wassen, zoals babyflessen, trainingsflessen, karaffen, potten, hoge glazen en diepe potten.
Perfect droge vaat dankzij natuurlijke luchtstromen.
De Beko vaatwasser met SelfDry opent automatisch de deur aan het einde van een wascyclus, waardoor de vaat niet vochtig blijft tot jij de deur opent. Dankzij SelfDry is je servies niet alleen schoon, maar ook droog op het moment dat je het in de kast wil ruimen.
Lampje voor programmastatus
Als je ingebouwde vaatwasmachine zo stil is dat je niet weet of hij wel of niet draait, is het tijd voor LedSpot™. LedSpot™ is een lampje dat de status van het programma aangeeft en dat op de vloer bij de onderkant van de machine schijnt, zodat je kunt zien of het programma klaar is of niet. Zo hoef je niet meer te raden of de afwas klaar is of niet.
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Actie AEG FSE63807P Nieuw in de doos
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€999,00Huidige prijs is: €999,00. AEG | Inbouw | 82 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG FSE73727P Vaatwasser
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. AEG | Inbouw | 82 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG LVS533PXIN Vaatwasser
€1.129,00Oorspronkelijke prijs was: €1.129,00.€1.019,00Huidige prijs is: €1.019,00. SMEG | Vrijstaand | RVS | 85 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Aeg FSK73768P Vaatwasser
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. AEG | Inbouw | 82 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen
























