| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Type product | Combinatiemagnetron |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Inhoud (binnenkant) | 44 l |
| Kleur van het product | Zwart |
| Magnetronvermogen | 900 W |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Vermogen grill | 1750 W |
| Convectie kracht | 1750 W |
| Aantal vermogenniveau's | 5 |
| Afmeting draaiplateau | 36 cm |
| Timer | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Kinderslot | Ja |
| Deurkleur | Zwart |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Aantal automatische programma's | 13 |
| Netbelasting | 1650 W |
| AC-ingangsspanning | 230-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 568 mm |
| Hoogte | 454 mm |
| Breedte verpakking | 670 mm |
| Diepte verpakking | 700 mm |
| Hoogte verpakking | 550 mm |
| Gewicht verpakking | 42 kg |
Outlet
Beko MCI44313BG magnetron Zwart Combinatiemagnetron Ingebouwd 44 l 900 W EWO4400
BekoBeko MCI44313BG, Ingebouwd, Combinatiemagnetron, 44 l, 900 W, Ingebouwd display, Draaiknop, Touch
Actie!
€549,00 Oorspronkelijke prijs was: €549,00.€429,00Huidige prijs is: €429,00.
Beko MCI44313BG, Ingebouwd, Combinatiemagnetron, 44 l, 900 W, Ingebouwd display, Draaiknop, Touch
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
22% kortingBetaal 3x €143,00 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 295571
Beko MCI44313BG. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Type product: Combinatiemagnetron, Inhoud (binnenkant): 44 l, Magnetronvermogen: 900 W, Ingebouwd display, Soort bediening: Draaiknop, Touch, Kleur van het product: Zwart
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Siemens HB537ABS0 oven
€849,00Oorspronkelijke prijs was: €849,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. Siemens | Inbouw | ZwartToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
BERTAZZONI F6011MODPTC Inbouw oven
€2.299,00Oorspronkelijke prijs was: €2.299,00.€2.180,00Huidige prijs is: €2.180,00. Bertazonni | Inbouw | koper | 59,70 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Electrolux KVLAE00WT combimagnetron
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€869,00Huidige prijs is: €869,00. Electrolux | Inbouw | Matzwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Actie ELECTROLUX EVK6E40Z Combimagnetron
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. Electrolux | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen













