| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Breedte kookplaat | 70 cm |
| Type kookplaat | Inductiekookplaat zones |
| Soort materiaal (bovenkant) | Glas |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Aantal gaspitten | 0 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Type brander/kookzone 1 | Regulier |
| Kookzone 1 vorm | Rechthoekig |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Diameter brander/kookzone 1 | 180 mm |
| Kookzone 1 grootte (WxD) | 180 x 180 mm |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 2200 W |
| Kookzone 1 boost | 3100 W |
| Type brander/kookzone 2 | Klein |
| Kookzone 2 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 2 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Diameter brander/kookzone 2 | 145 mm |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 1500 W |
| Kookzone 2 boost | 2200 W |
| Type brander/kookzone 3 | Regulier |
| Kookzone 3 vorm | Rechthoekig |
| Positie brander/kookzone 3 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Diameter brander/kookzone 3 | Ø180 |
| Kookzone 3 grootte (WxD) | 180 x 180 mm |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 2200 W |
| Kookzone 3 boost | 3100 W |
| Type brander/kookzone 4 | Groot |
| Kookzone 4 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Diameter brander/kookzone 4 | 210 mm |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2400 W |
| Kookzone 4 boost | 3700 W |
| Flexibele kookzone | Ja |
| Flexibele kookzone type | Beko IndyFlex |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Frame type | Frameloos |
| Boost functie | Ja |
| Aantal vermogenniveau's | 9 |
| Hob²Hood-functie | Ja |
| Stop-and-go-functie | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Boven voorzijde |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Timer | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Inbouw afzuigkap | Nee |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 7400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 1N~ / 380 – 415 2N~ |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Beko-technologieën (koken) | IndyFlex, IndyFlex+ |
| Breedte | 690 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 48 mm |
| Gewicht | 11,5 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 49 cm |
| Breedte verpakking | 750 mm |
| Diepte verpakking | 550 mm |
| Hoogte verpakking | 170 mm |
| Gewicht verpakking | 12,7 kg |
Beko HII74700UF Zwart Ingebouwd 70 cm Inductiekookplaat zones 4 zone(s) EWO4386
€499,00 Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00.
70 cm, LED Display, Inductie, Zwart
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
20% kortingBetaal 3x €133,00 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Slimme, handsfree ventilatie
We kunnen allemaal wel een handje extra gebruiken in de keuken. Dit keukenhulpje zorgt automatisch voor ventilatie. Met HobToHood® past de afzuigkap het ventilatieniveau aan en richt zich uitsluitend op de actieve kookzones, dankzij infraroodsensoren boven en onder. Rook en stoom worden snel en energiezuinig afgezogen – jij hoeft alleen nog maar te koken.
Flexibele kookplaat die bij je pannen past
Eindelijk een kookplaat die geschikt is voor elke maaltijd. Of je nu een klein gerechtje of een uitgebreid menu maakt, met de IndyFlex® kookplaat kan het. De flexibele kookzones kun je combineren tot grotere zones, zodat je vier pannen of twee grote kunt gebruiken, wat je maar wilt.
Eenvoudig maximaal energieverbruik instellen
Zijn je energietarieven op een bepaald moment van de dag lager? Dan is het handig om te weten hoeveel energie je gebruikt. Met de functie voor energiebeheer kun je tijdens de installatie limieten instellen voor het energieverbruik van je kookplaat. Je kunt kiezen uit vijf niveaus en de instelling aanpassen wanneer je maar wilt.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Gorenje ECT643BX Zwart, Roestvrijstaal Ingebouwd Keramisch 4 zone(s)
€399,00Oorspronkelijke prijs was: €399,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00. Toevoegen aan winkelwagen



















