| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| aantal-ovens | |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 72 l |
| Totaal vermogen van de oven | 3300 W |
| Netto capaciteit oven | 72 l |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Soort reiniging | Stoom |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleurnaam | Dark Inox |
| Kleur handvat | Zwart |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Uitneembaar deurglas | Ja |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 2 |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,88 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,69 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 3300 W |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 81,2 |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59,3 cm |
| Breedte | 594 mm |
| Diepte | 567 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Gewicht | 29,7 kg |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 58,7 cm |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 655 mm |
| Gewicht verpakking | 32 kg |
| Land van herkomst | Turkije |
Beko b300 BBIM13300CDXE oven 72 l 3300 W Zwart EWO4313
Beko€449,00 Oorspronkelijke prijs was: €449,00.€349,00Huidige prijs is: €349,00.
Beko b300 BBIM13300CDXE, Middelmaat, Elektrische oven, 72 l, 3300 W, 72 l, Stoom
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
22% kortingBetaal 3x €116,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Beko b300 BBIM13300CDXE. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 72 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Touch. Soort klok: Elektronisch. Energie-efficiëntieklasse: A+, Energieverbruik (conventioneel): 0,88 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,69 kWu. Installatie compartiment breedte: 56 cm, Installatie compartiment diepte: 55 cm, Installatie compartiment hoogte: 59,3 cm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Actie ELECTROLUX EVK6E40Z Combimagnetron
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. Electrolux | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Actie Electrolux KOEAP31WT Oven
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€1.079,00Huidige prijs is: €1.079,00. Electrolux | Inbouw | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IMC6132F magnetron Zwart, Roestvrijstaal Combinatiemagnetron Ingebouwd 32 l 1000 W
€619,00Oorspronkelijke prijs was: €619,00.€339,00Huidige prijs is: €339,00. Inventum | Inbouw | RVS | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg SF6905N1 oven 70 l 3000 W A Zwart
€879,00Oorspronkelijke prijs was: €879,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. SMEG | Zwart | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen
















