| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Deurscharnieren | Links |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Deur openingshoek | 90° |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 309 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Super Cool functie | Ja |
| Brutocapaciteit koelkast | 329 l |
| No Frost system | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Vers zone compartiment netto capaciteit | 98 l |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Jaarlijks energieverbruik | 97 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 63 |
| Netbelasting | 90 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 1860 mm |
| Gewicht | 73,1 kg |
| Totale nettocapaciteit | 309 l |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| merken |
Outlet
Siemens iQ700 KS36FPXCP koelkast Vrijstaand 309 l Zwart DHZ4534
SiemensSiemens iQ700 KS36FPXCP, 309 l, No Frost system, SN-T, 38 dB, C, Zwart
Actie!
€1.399,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€829,00Huidige prijs is: €829,00.
Siemens iQ700 KS36FPXCP, 309 l, No Frost system, SN-T, 38 dB, C, Zwart
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
41% kortingBetaal 3x €276,33 met
(0% rente)
Ontvang €20,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 294179
Siemens iQ700 KS36FPXCP. Nettocapaciteit koelkast: 309 l, No Frost system, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 38 dB. Aantal planken koelkast: 5. Soort lamp: LED. Deurscharnieren: Links. Jaarlijks energieverbruik: 97 kWu, Energie-efficiëntieklasse: C. Gewicht: 73,1 kg. Kleur van het product: Zwart
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Smeg FAB30LOR5 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.899,00Huidige prijs is: €1.899,00. SMEG | Vrijstaand | Oranje | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux LFB2AF88S koeler
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. Electrolux | Inbouw | Wit | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IKK1221D Koeler
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€439,00Huidige prijs is: €439,00. Inventum | Inbouw | Wit | 122.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IKK0881S koeler
€449,00Oorspronkelijke prijs was: €449,00.€379,00Huidige prijs is: €379,00. Inventum | Inbouw | Wit | 88.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Gorenje RBIU309EP1 combi-koelkast Onderbouw 82 l Wit DHZ4555
€449,00Oorspronkelijke prijs was: €449,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00. GorenjeToevoegen aan winkelwagen

















