| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Type lader | Voorlader |
| Droogsysteem | Warmtepomp |
| Kleur van het product | Wit |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deurkleur | Wit |
| Type beeldscherm | LED |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Certificering | CE, VDE |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Condensatie-efficiëntieklasse | B |
| Droogprogramma's | Blouse/shirt, Katoen, Cupboard dry, Cupboard dry+, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Eco, Droog strijken, Mix, Snel, Sport, Synthetische, Handdoek, Wol |
| Duur cyclus | 165 min |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 64 dB |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Anti-kreuk cyclus | 60 min |
| Half-geladen | Ja |
| Koelend medium | R290 |
| Koelkast medium gewicht | 0,135 g |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Kinderslot | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Energieverbruik per 100 cycli | 97 kWu |
| Energie consumptie | 0,97 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik | 0,97 kWu |
| Warmtebron | Electrisch |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 57,1 |
| Diepte | 613 mm |
| Breedte | 598 mm |
| Hoogte | 842 mm |
| Diepte wanneer de deur open is | 109,6 cm |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| merken |
Bosch Serie 6 WQG233D20 wasdroger Vrijstaand Voorlader 8 kg Wit DHZ4589
Bosch€849,00 Oorspronkelijke prijs was: €849,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00.
Bosch Serie 6 WQG233D20, Vrijstaand, Voorlader, Warmtepomp, Wit, Draaiknop, Rechts
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
35% kortingBetaal 3x €183,00 met
(0% rente)
Ontvang €20,- korting bij afhalen
Bosch Serie 6 WQG233D20. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Type lader: Voorlader, Droogsysteem: Warmtepomp. Nominale capaciteit: 8 kg, Condensatie-efficiëntieklasse: B, Droogprogramma’s: Blouse/shirt, Katoen, Cupboard dry, Cupboard dry+, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Eco, Droog…. Startvertraging: 24 uur. Energie-efficiëntieklasse: C, Energieverbruik per 100 cycli: 97 kWu, Energie consumptie: 0,97 kWu. Diepte: 613 mm, Breedte: 598 mm, Hoogte: 842 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Beko DF8421TX0 wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg A++ Wit
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€489,00Huidige prijs is: €489,00. BekoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic T409HS.W wasdroger Vrijstaand Voorbelading 9 kg A++ Wit
€1.699,00Oorspronkelijke prijs was: €1.699,00.€1.449,00Huidige prijs is: €1.449,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
AEG TR8ESSEN warmtepomp droger
€849,00Oorspronkelijke prijs was: €849,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Beko DH8733GA0 Droger
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€469,00Huidige prijs is: €469,00. Beko | WarmtepompdrogerToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Willow Wtd25s Luchtafvoerdroger 2.5kg DHZ1443APD
€399,00Oorspronkelijke prijs was: €399,00.€249,00Huidige prijs is: €249,00. WillowToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Bauknecht WMT Eco Star 626 A wasmachine Bovenlader 6 kg 1200 RPM Wit DHZ4586
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€439,00Huidige prijs is: €439,00. BauknechtToevoegen aan winkelwagen













