| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal planken koelkast | 7 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Deurkleur | Wit |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Deur openingshoek | 115° |
| Soort bediening | Touch |
| Locatie van display | Binnenin |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Deurcompartimenten materiaal | Kunststof |
| Eierenrekje | Ja |
| Aantal niveaus voor eieren | 1 |
| Flessenrek | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 402 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Koelkast temperatuurbereik | 2 – 9 °C |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Snoerlengte | 2 m |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Jaarlijks energieverbruik | 99 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 80 |
| Stroomgebruik per dag | 0,271 kWh/24u |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroom | 1,2 A |
| Breedte | 597 mm |
| Diepte | 675 mm |
| Hoogte | 1855 mm |
| Gewicht | 73,5 kg |
| Breedte verpakking | 615 mm |
| Diepte verpakking | 767 mm |
| Hoogte verpakking | 1927 mm |
| Gewicht verpakking | 78,9 kg |
Liebherr Rd 5250 koelkast Vrijstaand 402 l Wit Showroommodel EWO52SR
Liebherr€1.299,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.299,00.€989,00Huidige prijs is: €989,00.
99kWh, 402L, 35db, 73.5kg
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
24% kortingBetaal 3x €329,67 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
In deze koelkast aan luxe geen gebrek. De droge SmartSteel achterwand en het Touch & Swipe kleurendisplay zijn niet alleen mooi maar ook handig. De LightTower verlicht ieder hoekje van het koeldeel en de deur met SoftSystem sluit zacht. In de EasyFresh lade op telescooprails blijven groenten en fruit langer vers en de VarioSafe biedt de perfecte opbergplek voor kleine potjes en tubes. PowerCooling met FreshAir filter zorgt voor een gelijkmatig verdeelde temperatuur en een fris interieur.
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Inventum IKK1221S Koeler
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00. Inventum | Inbouw | Wit | 122.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IKK0881S koeler
€449,00Oorspronkelijke prijs was: €449,00.€379,00Huidige prijs is: €379,00. Inventum | Inbouw | Wit | 88.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SCHAUB LORENZ koeler
€349,00Oorspronkelijke prijs was: €349,00.€279,00Huidige prijs is: €279,00. Schaub Lorenz | Vrijstaand | Wit | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IKK1785S koeler
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. Inventum | Inbouw | 178 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen



























