| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal groente lades | 1 |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LCD |
| Locatie van display | Binnenin |
| Nettocapaciteit koelkast | 136 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Super Cool functie | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Deur open alarm | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 93 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomgebruik per dag | 0,254 kWh/24u |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 1,2 A |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 87,4 cm |
| Breedte verpakking | 622 mm |
| Diepte verpakking | 572 mm |
| Hoogte verpakking | 931 mm |
| Gewicht verpakking | 35,5 kg |
Outlet
Liebherr IRe 3900-20 koelkast Ingebouwd 136 l Wit
LiebherrLiebherr IRe 3900-20, 136 l, SN-T, 35 dB, E, Wit
Actie!
€799,00 Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€679,00Huidige prijs is: €679,00.
Liebherr IRe 3900-20, 136 l, SN-T, 35 dB, E, Wit
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
15% kortingBetaal 3x €226,33 met
(0% rente)
Ontvang €31,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 292768
Liebherr IRe 3900-20. Nettocapaciteit koelkast: 136 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 35 dB. Type beeldscherm: LCD, Aantal groente lades: 1. Soort lamp: LED. Jaarlijks energieverbruik: 93 kWu, Energie-efficiëntieklasse: E. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Inventum IKK1221D Koeler
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€439,00Huidige prijs is: €439,00. Inventum | Inbouw | Wit | 122.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
INVENTUM IKK0821D koeler
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€489,00Huidige prijs is: €489,00. Inventum | Inbouw | 82.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux LFB2AF88S koeler
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. Electrolux | Inbouw | Wit | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG FAB30LBL3 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.899,00Huidige prijs is: €1.899,00. SMEG | Vrijstaand | Zwart | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Bosch Serie 6 WUU28T42 wasmachine Voorbelading 9 kg 1351 RPM Wit – EWO3784
€639,00Oorspronkelijke prijs was: €639,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. Toevoegen aan winkelwagen











