| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Type product | Vrieskast |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal planken vriezer | 4 |
| Kleur handvat | Roestvrijstaal |
| Deurscharnieren | Links |
| Type deurscharnier | Vast scharnier |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LCD |
| Locatie van display | Binnenin |
| Beeldschermdiagonaal | 8,89 cm (3.5") |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Koelend medium | R-600a |
| Plankmateriaal | Glas |
| Nettocapaciteit vriezer | 352 l |
| Vriescapaciteit | 18 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 12 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 37 dB |
| IJsblokjesvoorraad | 2,4 kg |
| IJsblokjescapaciteit | 1,1 kg/24u |
| IJsmaker | Ja |
| Vriezer temperatuur (min) | -14 °C |
| Vriezer temperatuur (max) | -27 °C |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Snoerlengte | 2,5 m |
| Energie-efficiëntieklasse | F |
| Jaarlijks energieverbruik | 359 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 181,8 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 2 A |
| Breedte | 602 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Hoogte | 2126 mm |
| Installatie compartiment breedte | 61 cm |
| Installatie compartiment diepte | 63,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 2,13 m |
| Breedte verpakking | 665 mm |
| Diepte verpakking | 765 mm |
| Hoogte verpakking | 2170 mm |
| Liebherr technologieën (voedselopslag) | SoftSystem, SuperFrost |
Outlet
Liebherr EGN 9271 Vrieskast Ingebouwd 352 l Roestvrijstaal
Liebherr EGN 9271, 352 l, 18 kg/24u, SN-T, 37 dB, F, Roestvrijstaal
Actie!
€1.599,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.599,00.€1.349,00Huidige prijs is: €1.349,00.
Liebherr EGN 9271, 352 l, 18 kg/24u, SN-T, 37 dB, F, Roestvrijstaal
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
16% kortingBetaal 3x €449,67 met
(0% rente)
Ontvang €31,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 292741
Liebherr EGN 9271. Nettocapaciteit vriezer: 352 l, Klimaatklasse: SN-T, Vriescapaciteit: 18 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 12 uur, Geluidsniveau: 37 dB, Aantal sterren: 4*. Deurscharnieren: Links. Energie-efficiëntieklasse: F, Jaarlijks energieverbruik: 359 kWu. Kleur van het product: Roestvrijstaal
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
ATAG CM4585M koffiezetapparaat Volledig automatisch Espressomachine 2,3 l
Prijs op aanvraag Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG KKK994500T koffiezetapparaat Volledig automatisch Espressomachine 2,5 l
Prijs op aanvraag Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
ATAG CM4574M inbouw koffieautomaat OP=OP
€3.695,00Oorspronkelijke prijs was: €3.695,00.€2.099,00Huidige prijs is: €2.099,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
De’Longhi Lattissima One ENV300.W Volledig automatisch Koffiepadmachine 1,8 l
€399,00Oorspronkelijke prijs was: €399,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00. Toevoegen aan winkelwagen






















