| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Type beeldscherm | LED |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Type motor | Borstelloos |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 72 dB |
| Wasprogramma's | Katoen, Delicaat/zijde, Hygiëne/anti-allergie, Dagelijkse verzorging, Hand/wol |
| AquaStop-functie | Ja |
| Cyclustijd (max) | 228 min |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Siemens-technologieën (kledingzorg) | VarioSpeed, iQdrive |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 49 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 50 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 633 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Deurdiameter | 32 cm |
Outlet
Siemens WM14N12A wasmachine Voorlader 9 kg 1400 RPM Wit
SiemensSiemens WM14N12A, Voorlader, 9 kg, B, 72 dB, 1400 RPM, A
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00.
Siemens WM14N12A, Voorlader, 9 kg, B, 72 dB, 1400 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
21% kortingBetaal 3x €183,00 met
(0% rente)
Ontvang €35,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 292269
Siemens WM14N12A. Type lader: Voorlader. Nominale capaciteit: 9 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 72 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 598 mm, Diepte: 633 mm, Hoogte: 845 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
SAMSUNG WW80T534DAE Wasmachine
€639,00Oorspronkelijke prijs was: €639,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. Samsung | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG F4V909P2E wasmachine Voorbelading 9 kg 1400 RPM Wit
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
BEKO WTV9737XSN1 wasmachine
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€619,00Huidige prijs is: €619,00. Beko | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
LG F4WV509S1H Wasmachine
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Beko bm3wft3941w wasmachine DHZ3595
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. BekoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
LR97HAMBURG
€1.299,00Oorspronkelijke prijs was: €1.299,00.€1.049,00Huidige prijs is: €1.049,00. AEGToevoegen aan winkelwagen


















