| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Nee |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Koelkastdeurvakken | 5 |
| Eierenrekje | Ja |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 208 l |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 34 dB |
| Multi-luchtwegsysteem | Nee |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Vers zone compartiment | Nee |
| Deur open alarm | Nee |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 101 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 99 |
| Netbelasting | 130 W |
| Type stroombron | AC |
| AC-ingangsspanning | 230 – 240 V |
| Breedte | 548 mm |
| Diepte | 549 mm |
| Hoogte | 1218 mm |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 122,5 cm |
| Gewicht | 35 kg |
| Totale nettocapaciteit | 208 l |
| Bruto gewicht | 36,5 kg |
Outlet
AEG TSK5O121ES koelkast Ingebouwd 208 l DHZ4463
AEGAEG TSK5O121ES, 208 l, SN-ST, 34 dB, E
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00.
AEG TSK5O121ES, 208 l, SN-ST, 34 dB, E
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
14% kortingBetaal 3x €199,67 met
(0% rente)
Ontvang €35,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 292226
AEG TSK5O121ES. Nettocapaciteit koelkast: 208 l, Klimaatklasse: SN-ST, Geluidsniveau: 34 dB. Aantal planken koelkast: 4, Aantal groente lades: 1. Soort lamp: LED. Deurscharnieren: Rechts. Jaarlijks energieverbruik: 101 kWu, Energie-efficiëntieklasse: E. Gewicht: 35 kg
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Inventum IKK10221S koeler
€489,00Oorspronkelijke prijs was: €489,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. Inventum | Inbouw | 122.00 cm hoog | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IKK0881S koeler
€449,00Oorspronkelijke prijs was: €449,00.€379,00Huidige prijs is: €379,00. Inventum | Inbouw | Wit | 88.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IKK1221D Koeler
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€439,00Huidige prijs is: €439,00. Inventum | Inbouw | Wit | 122.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SMEG FAB28LCR3 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.549,00Huidige prijs is: €1.549,00. SMEG | Vrijstaand | Crème | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen
















