| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Maximale afzuigcapaciteit | 271 m³/uur |
| Afzuigmethode | Afvoerend/recirculerend |
| Fluid dynamic efficiency class | B |
| Verlichtingefficiëntieklasse | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse | C |
| Aantal snelheden | 3 |
| Geluidsniveau | 62 dB |
| Intensieve stand | Ja |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 49 dB |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 62 dB |
| Luchtstroom (lage snelheid) | 174 m³/uur |
| Soort | Semi-inbouw (uittrekbaar) |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Materiaal behuizing | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Knoppen, Touch |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Type beeldscherm | LED |
| Uitlaat aansluiting diameter | 15 cm |
| Soort vetfilter | Aluminium |
| Vaatwasserbestendig filter | Ja |
| Vermogen lamp | 1,5 W |
| Aantal lampen | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp | LED |
| Illuminance | 294 Lux |
| Verlichtingsrendement (LE) | 71,7 lux/W |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Jaarlijks energieverbruik | 222 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 74 W |
| Motor vermogen | 70 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,19 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 290 mm |
| Hoogte (max) | 20,3 cm |
| Installatie compartiment breedte | 52,6 cm |
| Installatie compartiment diepte | 29 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 16,2 cm |
| Vetfilterrendement (GFE) | 79,6 procent |
| Vloeistofdynamische efficiëntie (FDE) | 25,2 |
Siemens iQ300 LI64LB531 afzuigkap Semi-inbouw (uittrekbaar) Roestvrijstaal 271 m³/uur
Siemens€349,00 Oorspronkelijke prijs was: €349,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00.
Siemens iQ300 LI64LB531, 271 m³/uur, Afvoerend/recirculerend, B, A, C, 62 dB
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
14% kortingBetaal 3x €99,67 met
(0% rente)
Ontvang €35,- korting bij afhalen
Siemens iQ300 LI64LB531. Maximale afzuigcapaciteit: 271 m³/uur, Afzuigmethode: Afvoerend/recirculerend, Fluid dynamic efficiency class: B. Soort: Semi-inbouw (uittrekbaar), Kleur van het product: Roestvrijstaal, Materiaal behuizing: Roestvrijstaal. Soort vetfilter: Aluminium. Vermogen lamp: 1,5 W, Aantal lampen: 2 gloeilamp(en), Type lamp: LED. Energie-efficiëntieklasse: A, Jaarlijks energieverbruik: 22,2 kWu, Energie-efficiëntieschaal: A+++ tot D
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Belling 110 Chim afzuigkap
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€429,00Huidige prijs is: €429,00. Belling | 110.00 cm breed | Zwart | 512 m^3Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Stoves S900 Rich Chim Rail Afzuigkap
€579,00Oorspronkelijke prijs was: €579,00.€519,00Huidige prijs is: €519,00. Belling | 90 cm cm breed | Zwart | 664 m^3Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Belling Cookcentre 90 Flat Rvs Afzuigkap
€375,00Oorspronkelijke prijs was: €375,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00. Belling | 90 cm cm breed | Zwart | 481 m^3Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux LFG719R Afzuigkap
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. Electrolux | 77.00 cm breed | Zwart | 700 m^3Toevoegen aan winkelwagen










