| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Type lader | Voorlader |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Wit |
| Deurscharnieren | Links |
| Ingebouwd display | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| Deurkleur | Wit |
| Kleur deurgreep | Wit |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Type beeldscherm | LED |
| Kijkglas | Ja |
| Trommelinhoud | 60 l |
| Droogcapciteit | 5 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1600 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Nominale capaciteit (wassen) | 8 kg |
| Wasprogramma's | Katoen, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Eco, Hand, Intensief / outdoor, Spoelen, Centrifuge, Stoom |
| Droogprogramma's | Katoen, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Eco, Intensief / outdoor, Stoom |
| AquaStop-functie | Ja |
| Functie voor kleding toevoegen (pauze) | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 76 dB |
| Bescherming tegen overstromen | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Duur wascyclus | 210 min |
| Duur cyclus (snelwas programma) | 165 min |
| Programmaduur wassen & drogen | 355 min |
| Aantal wasprogramma's | 10 |
| Droogsysteem | Condensatie |
| Non-stop wassen en drogen | Ja |
| Restvochtpercentage | 52,7 procent |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Automatisch doseersysteem | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse (wassen) | A |
| Energie-efficiëntieklasse (wassen en drogen) | D |
| Water verbruik wassen | 42 l |
| Energieverbruik per 100 cycli (wassen) | 47 kWu |
| Waterverbruik wassen & drogen | 62 l |
| Energieverbruik per 100 cycli (wassen en drogen) | 265 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,471 kWu |
| Energiegebruik bij wassen & drogen | 2,653 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 51,8 |
| AEG-technologieën (kledingzorg) | Opfrissen met stoom |
| Diepte | 570 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Breedte verpakking | 610 mm |
| Diepte verpakking | 640 mm |
| Hoogte verpakking | 900 mm |
Outlet
AEG Series 7000 L7WBA60680 Was-droogcombinatie Vrijstaand Voorlader Wit
AEGAEG Series 7000 L7WBA60680, Voorlader, Vrijstaand, Wit, Links, Wit, Wit
Actie!
€899,00 Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00.
AEG Series 7000 L7WBA60680, Voorlader, Vrijstaand, Wit, Links, Wit, Wit
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
17% kortingBetaal 3x €249,67 met
(0% rente)
Ontvang €35,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 292050
AEG Series 7000 L7WBA60680. Type lader: Voorlader, Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Kleur van het product: Wit. Droogcapciteit: 5 kg, Maximale centrifugesnelheid: 1600 RPM, Centrifuge-droger klasse: B. Energie-efficiëntieklasse (wassen): A, Energie-efficiëntieklasse (wassen en drogen): D, Water verbruik wassen: 42 l. AEG-technologieën (kledingzorg): Opfrissen met stoom. Diepte: 570 mm, Breedte: 600 mm, Hoogte: 850 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Samsung DV90TA240TE wasdroger Vrijstaand Voorbelading 9 kg A+++ Wit
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€829,00Huidige prijs is: €829,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Classic T208H.W wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg A++ Wit
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic T408HD.S wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg A+++ Roestvrijstaal
€1.699,00Oorspronkelijke prijs was: €1.699,00.€1.499,00Huidige prijs is: €1.499,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic T408HD.W wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg A+++ Wit
€1.299,00Oorspronkelijke prijs was: €1.299,00.€999,00Huidige prijs is: €999,00. AskoToevoegen aan winkelwagen

























