| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Type lader | Voorlader |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Wit |
| Deurscharnieren | Links |
| Ingebouwd display | Ja |
| Inverter technologie | Nee |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
| Deurkleur | Wit |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Type beeldscherm | LED |
| Trommelinhoud | 60 l |
| Droogcapciteit | 5 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Nominale capaciteit (wassen) | 9 kg |
| Wasprogramma's | Blouse/shirt, Katoen, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Hand, Hand/wol, Mix, Spoelen, Centrifugeren/afvoeren, Wol |
| Droogprogramma's | Auto, Katoen, Zachte zorg, Droog strijken, Wassen en drogen |
| AquaStop-functie | Ja |
| Functie voor kleding toevoegen (pauze) | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Aanpasbare centrifugesnelheid | Ja |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 70 dB |
| Half-geladen | Nee |
| Duur wascyclus | 206 min |
| Programmaduur wassen & drogen | 450 min |
| Startvertraging | 24 uur |
| Minimum centrifugesnelheid | 400 RPM |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Non-stop wassen en drogen | Ja |
| Restvochtpercentage | 53 procent |
| Spoelstop | Ja |
| Verlichting in trommel | Nee |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Deur openingshoek | 165° |
| Snoerlengte | 2,1 m |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse (wassen) | B |
| Energie-efficiëntieklasse (wassen en drogen) | E |
| Water verbruik wassen | 46 l |
| Energieverbruik per 100 cycli (wassen) | 57 kWu |
| Waterverbruik wassen & drogen | 74 l |
| Energieverbruik per 100 cycli (wassen en drogen) | 322 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,567 kWu |
| Energiegebruik bij wassen & drogen | 3,22 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 59,6 |
| Diepte | 590 mm |
| Breedte | 598 mm |
| Hoogte | 848 mm |
| Gewicht | 71,4 kg |
| Diepte met deur gesloten | 63 cm |
| Diepte wanneer de deur open is | 106,3 cm |
Outlet
Siemens iQ300 WN34A141 Was-droogcombinatie Vrijstaand Voorlader Wit DHZ4289
SiemensSiemens iQ300 WN34A141, Voorlader, Vrijstaand, Wit, Links, Wit, Knoppen, Draaiknop
Actie!
€799,00 Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€666,00Huidige prijs is: €666,00.
Siemens iQ300 WN34A141, Voorlader, Vrijstaand, Wit, Links, Wit, Knoppen, Draaiknop
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
17% kortingBetaal 3x €222,00 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 290880
Siemens iQ300 WN34A141. Type lader: Voorlader, Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Kleur van het product: Wit. Droogcapciteit: 5 kg, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM, Centrifuge-droger klasse: B. Deur openingshoek: 165°, Snoerlengte: 2,1 m. Energie-efficiëntieklasse (wassen): B, Energie-efficiëntieklasse (wassen en drogen): E, Water verbruik wassen: 46 l. Diepte: 590 mm, Breedte: 598 mm, Hoogte: 848 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
SIEMENS WN54G2A7NL WAS-DROOGCOMBINATIE
€999,00 Siemens | 10.5 kg vulgewicht (wassen) | 6 kg vulgewicht (drogen) | 1400 toerenToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Bosch WDU8H540NL Was/droog combinatie
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.199,00Huidige prijs is: €1.199,00. Bosch | 10 kg vulgewicht (wassen) | 6 kg vulgewicht (drogen) | 1400 toerenToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SIEMENS WN54G205NL WAS-DROOGCOBINATIE
€979,00 Siemens | 10.5 kg vulgewicht (wassen) | 6 kg vulgewicht (drogen)Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Samsung WD90T654DBE/S3 Was-droogcombinatie Vrijstaand Voorbelading Wit E
€949,00Oorspronkelijke prijs was: €949,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen























