| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| breedte-in-cm | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Productafmeting | Slimline (45 cm) |
| Deurkleur | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Manden verstelbare plaatsing | Bovenste |
| Bestek compartiment type | Mand |
| Aantal couverts | 10 couverts |
| Aantal wasprogramma's | 8 |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Afwasprogramma's | Eco, Express, Glas/Breekbaar, Hygiëne, Intensief, Nacht, Voorspoelen, Snel |
| Temperatuur (max) | 60 °C |
| Duur cyclus | 220 min |
| Aantal temperatuurinstellingen | 4 |
| Geïntegreerde timer | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 23 uur |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Zout indicator | Ja |
| Glansmiddel indicator | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 67 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus (gedeeltelijke belasting) | 0,674 kWu |
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 850 mm |
Outlet
Bauknecht BSFO 3O35 PF vaatwasser Vrijstaand 10 couverts EWO4212DHZ
BauknechtBauknecht BSFO 3O35 PF, Vrijstaand, Slimline (45 cm), Wit, Knoppen, 1,3 m, Bovenste
Actie!
€549,00 Oorspronkelijke prijs was: €549,00.€429,00Huidige prijs is: €429,00.
Bauknecht BSFO 3O35 PF, Vrijstaand, Slimline (45 cm), Wit, Knoppen, 1,3 m, Bovenste
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
22% kortingBetaal 3x €143,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 290221
Bauknecht BSFO 3O35 PF. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Productafmeting: Slimline (45 cm), Deurkleur: Wit. Aantal couverts: 10 couverts, Geluidsemissieklasse: A, Geluidsniveau: 44 dB. Energie-efficiëntieklasse: D, Waterconsumptie per cyclus: 9 l, Energieverbruik per 100 cycli: 67 kWu. Breedte: 450 mm, Diepte: 590 mm, Hoogte: 850 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
SMEG LVS533PXIN Vaatwasser
€1.129,00Oorspronkelijke prijs was: €1.129,00.€1.019,00Huidige prijs is: €1.019,00. SMEG | Vrijstaand | RVS | 85 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG LVS433XIN Vaatwasser
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€729,00Huidige prijs is: €729,00. SMEG | Vrijstaand | RVS | 85 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux EEQ47210L Vaatwasser
€679,00Oorspronkelijke prijs was: €679,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. Electrolux | Inbouw | 81,80 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG FSK73778P Vaatwasser
AEG | Inbouw | 82 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen
























