| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Type deurscharnier | Schuifscharnier |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LED |
| Locatie van display | Binnenin |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 217 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| IJsmaker | Nee |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Nettocapaciteit koelkast | 160 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Nee |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Aantal uitneembare platen | 3 |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Nettocapaciteit vriezer | 57 l |
| Vriescapaciteit | 3,3 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 12,6 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 2 |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Nee |
| Low-frost-vriessysteem | Ja |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 203 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 100 |
| Netbelasting | 140 W |
| AC-ingangsspanning | 230 – 240 V |
| Breedte | 549 mm |
| Diepte | 549 mm |
| Hoogte | 1441 mm |
| Gewicht | 46,3 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 144,6 cm |
| Breedte verpakking | 592 mm |
| Diepte verpakking | 628 mm |
| Hoogte verpakking | 1480 mm |
| Gewicht verpakking | 47,9 kg |
Outlet
AEG Series 5000 TSC5S142ES Ingebouwd 217 l Wit DHZ4207
AEG Series 5000 TSC5S142ES, 217 l, No Frost (koelkast), SN-T, 3,3 kg/24u, E, Wit
Actie!
€899,00 Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00.
AEG Series 5000 TSC5S142ES, 217 l, No Frost (koelkast), SN-T, 3,3 kg/24u, E, Wit
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
28% kortingBetaal 3x €216,33 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 289995
AEG Series 5000 TSC5S142ES. Totale nettocapaciteit: 217 l. Deurscharnieren: Rechts, Type beeldscherm: LED. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 160 l, No Frost (koelkast), Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 3, Aantal groente lades: 2. Nettocapaciteit vriezer: 57 l, Vriescapaciteit: 3,3 kg/24u. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 203 kWu. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Outlet
Liebherr CNsda 5723 Plus Vrijstaand 371 l Zilver DHZ4410
€1.599,00Oorspronkelijke prijs was: €1.599,00.€1.299,00Huidige prijs is: €1.299,00. LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
LG GBG7190CEV Vrijstaand 349 l Zwart DHZ4416
€1.799,00Oorspronkelijke prijs was: €1.799,00.€1.249,00Huidige prijs is: €1.249,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Outlet
AEG Series 5000 TSC5S183DF Ingebouwd 262 l Wit DHZ4208
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Liebherr ICBNSe 5123-20 koel-vriescombinatie Ingebouwd 244 l E Wit
€1.899,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Nieuw in doos
Nassau VK491BS koelkast – Dual Black Dark Inox (vriezerfunctie)
€1.379,00Oorspronkelijke prijs was: €1.379,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Toevoegen aan winkelwagen












