| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LED |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 218 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 33 dB |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Nettocapaciteit koelkast | 180 l |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Vriezer positie | Boven |
| Nettocapaciteit vriezer | 38 l |
| Vriescapaciteit | 5,5 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 15 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Nee |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Nee |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 178 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 100 |
| Netbelasting | 100 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Breedte | 548 mm |
| Diepte | 549 mm |
| Hoogte | 1441 mm |
| Gewicht | 42 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 144,6 cm |
| Breedte verpakking | 590 mm |
| Diepte verpakking | 600 mm |
| Hoogte verpakking | 1510 mm |
| Gewicht verpakking | 44 kg |
Outlet
AEG TSD5S141ES combi-koelkast Ingebouwd 218 l Wit DHZ4206
AEGAEG TSD5S141ES, 218 l, Ingebouwd, E, 33 dB, SN-T, 5,5 kg/24u
Actie!
€899,00 Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€669,00Huidige prijs is: €669,00.
AEG TSD5S141ES, 218 l, Ingebouwd, E, 33 dB, SN-T, 5,5 kg/24u
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
26% kortingBetaal 3x €223,00 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 289989
AEG TSD5S141ES. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Wit, Deurscharnieren: Rechts. Totale nettocapaciteit: 218 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsemissieklasse: B. Nettocapaciteit koelkast: 180 l, Soort lamp: LED. Vriezer positie: Boven, Nettocapaciteit vriezer: 38 l, Vriescapaciteit: 5,5 kg/24u. Snoerlengte: 2,4 m
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Smeg FAB38RPB koel/vries combinatie
€3.249,00Oorspronkelijke prijs was: €3.249,00.€2.699,00Huidige prijs is: €2.699,00. SMEG | Vrijstaand | Blauw | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG FAB38RPG koel/vries combinatie
€2.799,00Oorspronkelijke prijs was: €2.799,00.€2.699,00Huidige prijs is: €2.699,00. SMEG | Vrijstaand | Groen | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Grundig GKN26845FXN koel/vries
€835,00Oorspronkelijke prijs was: €835,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. Grundig | Vrijstaand | RVS | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko RCNA366E61XPN koel/vries combinatie
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. Beko | Vrijstaand | RVS | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen




















