| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Apparaatplaatsing | Semi-ingebouwd |
| Productafmeting | Slimline (45 cm) |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart, Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Aantal couverts | 10 couverts |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Afwasprogramma's | Eco, Glas/Breekbaar, Voorwassen, Snel, Stil |
| Temperatuur (max) | 60 °C |
| Duur cyclus | 220 min |
| Aantal temperatuurinstellingen | 4 |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Zelfreinigend | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Zout indicator | Ja |
| Glansmiddel indicator | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 67 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 448 mm |
| Diepte | 555 mm |
| Hoogte | 820 mm |
| Installatie compartiment diepte | 56 cm |
Outlet
Bauknecht BSBO 3O35 PF X vaatwasser Semi-ingebouwd 10 couverts
BauknechtBauknecht BSBO 3O35 PF X, Semi-ingebouwd, Slimline (45 cm), Zwart, Roestvrijstaal, Knoppen, 1,3 m, 10 couverts
Actie!
€599,00 Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00.
Bauknecht BSBO 3O35 PF X, Semi-ingebouwd, Slimline (45 cm), Zwart, Roestvrijstaal, Knoppen, 1,3 m, 10 couverts
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
25% kortingBetaal 3x €149,67 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 289979
Bauknecht BSBO 3O35 PF X. Apparaatplaatsing: Semi-ingebouwd, Productafmeting: Slimline (45 cm), Kleur bedieningspaneel: Zwart, Roestvrijstaal. Aantal couverts: 10 couverts, Geluidsemissieklasse: B, Geluidsniveau: 43 dB. Energie-efficiëntieklasse: D, Waterconsumptie per cyclus: 9 l, Energieverbruik per 100 cycli: 67 kWu. Breedte: 448 mm, Diepte: 555 mm, Hoogte: 820 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
AEG FSK73778P Vaatwasser
AEG | Inbouw | 82 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux KEMB9310L Vaatwasser
€879,00Oorspronkelijke prijs was: €879,00.€779,00Huidige prijs is: €779,00. Electrolux | Inbouw | 82 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko DVN05320X vaatwasser Vrijstaand 13 couverts E
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€439,00Huidige prijs is: €439,00. Beko | Vrijstaand | RVS | 85 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG LVSP34BQSTX Vaatwasser
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. SMEG | Vrijstaand | RVS | 85 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen














