| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Productontwerp | Frans deur |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal deuren | 2 deur(en) |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Koelend medium | R600a |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 566 l |
| Klimaatklasse | SN-N |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Water dispenser | Ja |
| IJsmaker | Ja |
| Plaatsing van de dispenser | Door de deur |
| Type watervoorziening | Watertank |
| Vakantie functie | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Certificering | UKCA,CE |
| Nettocapaciteit koelkast | 376 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Super Cool functie | Ja |
| Aantal compressors koelkast | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Nettocapaciteit vriezer | 190 l |
| Vriezer positie | Ernaast |
| Vriescapaciteit | 12 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 6 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Aantal planken vriezer | 4 |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Aantal vrieslades | 2 |
| Vriezerdeurvakken | 2 |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Snoerlengte | 2,5 m |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Jaarlijks energieverbruik | 259 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 80 |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 13 A |
| Breedte | 915 mm |
| Diepte | 698 mm |
| Hoogte | 1786 mm |
| Gewicht | 103,5 kg |
| Breedte verpakking | 985 mm |
| Diepte verpakking | 815 mm |
| Hoogte verpakking | 1865 mm |
| Gewicht verpakking | 112 kg |
| Instelbare thermostaat | Ja |
Outlet
Hisense RS5P535NTFDUK amerikaanse koelkast Vrijstaand 566 l Zwart DHZ4029
Hisense RS5P535NTFDUK, Vrijstaand, Frans deur, Zwart, 2 deur(en), LED, R600A
Actie!
€1.099,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00.
Hisense RS5P535NTFDUK, Vrijstaand, Frans deur, Zwart, 2 deur(en), LED, R600A
Uitverkocht
18% kortingBetaal 3x €299,67 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 289107
Hisense RS5P535NTFDUK. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Productontwerp: Frans deur, Kleur van het product: Zwart. Totale nettocapaciteit: 566 l, Klimaatklasse: SN-N, Geluidsemissieklasse: C. Nettocapaciteit koelkast: 376 l, Soort lamp: LED. Nettocapaciteit vriezer: 190 l, Vriezer positie: Ernaast, Vriescapaciteit: 12 kg/24u. Snoerlengte: 2,5 m
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
SAMSUNG RS6HA8891B1 Amerikaanse koelkast OP=OP
€2.899,00Oorspronkelijke prijs was: €2.899,00.€2.099,00Huidige prijs is: €2.099,00. Samsung | Zwart Rvs | Water en ijs dispenser | Vaste wateraansluiting (kraan) | 91.20 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
LG GSJ960NSVZ Amerikaanse koelkast
€2.399,00Oorspronkelijke prijs was: €2.399,00.€1.949,00Huidige prijs is: €1.949,00. LG | RVS | Water en ijs dispenserToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Samsung RF65A967ESR/EG amerikaanse koelkast Vrijstaand 647 l E Roestvrijstaal
€3.399,00Oorspronkelijke prijs was: €3.399,00.€2.099,00Huidige prijs is: €2.099,00. Samsung | RVS | Water en ijs dispenser | Vaste wateraansluiting (kraan) | 91.20 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Samsung RS67A8810S9 amerikaanse koelkast
€1.499,00Oorspronkelijke prijs was: €1.499,00.€1.199,00Huidige prijs is: €1.199,00. Samsung | RVS | Water en ijs dispenser | Vaste wateraansluiting (kraan) | 91.20 cm breedToevoegen aan winkelwagen




























