| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Droogsysteem | Warmtepomp |
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deurstijl | Glazen deur |
| Deurkleur | Zwart, Transparant |
| Trommelinhoud | 112 l |
| Snoerlengte | 1,45 m |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Condensatie-efficiëntieklasse | B |
| Droogprogramma's | 40min, Auto, Beddengoed, Katoen, Cotton eco, Delicaat/zijde, Donzen kleding/dekbed, Hygienic drying, Mix, Shirts, Sport, Synthetische, Handdoek |
| Duur cyclus | 195 min |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 61 dB |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Anti-kreuk cyclus | 120 min |
| Aanpasbare centrifugesnelheid | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Koelend medium | R290 |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 1,5 cm |
| Aan-/uitknop | Ja |
| Waterniveau-indicator | Ja |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Energieverbruik per 100 cycli | 110 kWu |
| Energie consumptie | 1,1 kWu |
| Warmtebron | Electrisch |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Stroomverbruik (in standby) | 2 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Diepte | 613 mm |
| Breedte | 598 mm |
| Hoogte | 842 mm |
| Gewicht | 54,7 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 109,6 cm |
| Breedte verpakking | 620 mm |
| Diepte verpakking | 670 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |
Outlet
Bosch Serie 6 WQH245B40 wasdroger Vrijstaand Voorlader 9 kg Wit DHZ3972
BoschBosch Serie 6 WQH245B40, Vrijstaand, Voorlader, Warmtepomp, Wit, Knoppen, Draaiknop, Rechts
Actie!
€799,00 Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00.
Bosch Serie 6 WQH245B40, Vrijstaand, Voorlader, Warmtepomp, Wit, Knoppen, Draaiknop, Rechts
Uitverkocht
13% kortingBetaal 3x €233,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 287234
Bosch Serie 6 WQH245B40. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Type lader: Voorlader, Droogsysteem: Warmtepomp. Nominale capaciteit: 9 kg, Condensatie-efficiëntieklasse: B, Droogprogramma’s: 40min, Auto, Beddengoed, Katoen, Cotton eco, Delicaat/zijde, Donzen kleding/dekbed, Hygienic…. Startvertraging: 24 uur, Voetenverstelling: 1,5 cm. Energie-efficiëntieklasse: C, Energieverbruik per 100 cycli: 110 kWu, Energie consumptie: 1,1 kWu. Diepte: 613 mm, Breedte: 598 mm, Hoogte: 842 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Beko B3T6823WS2 wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg A++ Wit
€779,00Oorspronkelijke prijs was: €779,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. BekoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic T411HD.W wasdroger Vrijstaand Voorbelading 11 kg A++ Wit
€1.499,00Oorspronkelijke prijs was: €1.499,00.€1.299,00Huidige prijs is: €1.299,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Grundig GWN48555C Wasmachine
€721,00Oorspronkelijke prijs was: €721,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. GrundigToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Samsung DV90T5240AT wasdroger Vrijstaand Voorbelading 9 kg A+++ Wit
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€829,00Huidige prijs is: €829,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen




















