| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Type kookplaat | Keramisch |
| Soort materiaal (bovenkant) | Keramisch |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Aantal gaspitten | 0 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Type brander/kookzone 1 | Regulier |
| Kookzone 1 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 1 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Kookzone 1 grootte (WxD) | 170 x 265 mm |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 2600 W |
| Type brander/kookzone 2 | Sudderen |
| Kookzone 2 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 2 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Diameter brander/kookzone 2 | 145 mm |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 1200 W |
| Type brander/kookzone 3 | Sudderen |
| Kookzone 3 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Diameter brander/kookzone 3 | 145 mm |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1200 W |
| Type brander/kookzone 4 | Groot |
| Kookzone 4 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Diameter brander/kookzone 4 | 210 mm |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2200 W |
| Sudder brander/kookzone | 1200 W |
| Normale brander/kookzone | 2000 W |
| Grote brander/kookzone | 2200 W |
| Extra grote hoge-snelheid kookzone | 2600 W |
| Aantal vermogenniveau's | 17 |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 7500 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Breedte | 583 mm |
| Diepte | 513 mm |
| Hoogte | 48 mm |
| Gewicht | 8 kg |
| Breedte verpakking | 590 mm |
| Diepte verpakking | 750 mm |
| Hoogte verpakking | 100 mm |
| Gewicht verpakking | 9 kg |
Outlet
Siemens ET645HN17E kookplaat Zwart Ingebouwd Keramisch 4 zone(s) DHZ3908
Ingebouwd, 8000g, Keramisch, 7500W
Actie!
€329,00 Oorspronkelijke prijs was: €329,00.€249,00Huidige prijs is: €249,00.
Ingebouwd, 8000g, Keramisch, 7500W
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
24% kortingBetaal 3x €83,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 287048
– Met touchControl worden de kookzones geactiveerd en bediend met een lichte vingeraanraking.
– Ook plaats voor grote pannen op de 21 cm variabele kookzone of bij te schakelen braadzone.
– Het kinderslot vergrendelt alle kookzones tegen onbedoelde handelingen.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
SIEMENS EX975LXC1E kookplaat
€2.449,00Oorspronkelijke prijs was: €2.449,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
BERTAZZONI P604IM1B2NE Inductie kookplaat
€816,52Oorspronkelijke prijs was: €816,52.€705,50Huidige prijs is: €705,50. Toevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Gorenje Steel Set 4 BCS6737E06X+ECD634X kooktoestelaccessoire Keramisch Elektrische oven EWO4202DHZ
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. GorenjeToevoegen aan winkelwagen













