| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Semi-ingebouwd |
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart, Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LCD |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bestek compartiment type | Lade |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Aantal couverts | 14 couverts |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Afwasprogramma's | Auto, Eco 50°C, Intensive 70°C, Mini, Snel, Quick&Shine |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 275 min |
| Droogsysteem | Turbodrogen |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Functie SelfDry | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| Functie Fast+ | Ja |
| Automatische deuropening | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Waterconsumptie per cyclus | 9,9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 55 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus (gedeeltelijke belasting) | 0,543 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 570 mm |
| Hoogte | 818 mm |
| Gewicht | 40,8 kg |
| Beko-technologieën (afwas) | SteamGloss®, TrayWash™ System |
| Breedte verpakking | 644 mm |
| Diepte verpakking | 661 mm |
| Hoogte verpakking | 859 mm |
| Gewicht verpakking | 44,3 kg |
Outlet
Beko BDSN36461XC Semi-ingebouwd 14 couverts DHZ3652
BekoBeko BDSN36461XC, Semi-ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Zwart, Roestvrijstaal, Touch, LCD, Lade
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00.
Beko BDSN36461XC, Semi-ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Zwart, Roestvrijstaal, Touch, LCD, Lade
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
21% kortingBetaal 3x €183,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 284553
Beko BDSN36461XC. Apparaatplaatsing: Semi-ingebouwd, Productafmeting: Volledige grootte (60 cm), Kleur bedieningspaneel: Zwart, Roestvrijstaal. Aantal couverts: 14 couverts, Geluidsemissieklasse: B, Geluidsniveau: 42 dB. Energie-efficiëntieklasse: A, Waterconsumptie per cyclus: 9,9 l, Energieverbruik per 100 cycli: 55 kWu. Breedte: 598 mm, Diepte: 570 mm, Hoogte: 818 mm. Beko-technologieën (afwas): SteamGloss®, TrayWash™ System
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Inventum IVW6008A Vaatwasser
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00. Inventum | Inbouw | Wit | 82 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Actie Siemens SN61HX08VE Vaatwasser
€649,00Oorspronkelijke prijs was: €649,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. Siemens | Inbouw | 82 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG FSE73727P Vaatwasser
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. AEG | Inbouw | 82 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SMEG LVS533XIN Vaatwasser
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€949,00Huidige prijs is: €949,00. SMEG | Onderbouw | RVS | 85 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen




























