| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| aantal-ovens | |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 71 l |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Grill | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak | Nee |
| Convectie koken | Ja |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Stoom koken | Nee |
| Oven-ontdooifunctie | Nee |
| Opwarmfunctie | Nee |
| Warmhoud functie | Nee |
| Pizzafunctie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 30 – 275 °C |
| 3D-hetelucht | Ja |
| Mantelkoeling | Ja |
| Soort reiniging | Hydrolytisch + Pyrolytisch |
| Reinigingstechnologie | activeClean |
| Aantal schappen | 3 schappen |
| Aantal schap-posities | 5 |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Ingebouwd display | Ja |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Controle positie | Voorkant |
| Bedieningspaneel materiaal | Glas |
| Materiaal van het handvat | Metaal |
| Kleur handvat | Zilver |
| Knopenkleur | Zwart |
| Type beeldscherm | LCD |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 4 |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Materiaal tray | Geëmailleerd |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,94 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,69 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 3600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 81,2 |
| Stroom | 16 A |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| Brood maak mogelijkheid | Nee |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Soort lamp | Halogeen |
| Siemens-technologieën (koken) | activeClean®, cookControl |
| Installatie compartiment breedte | 56,8 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59,5 cm |
| Breedte | 594 mm |
| Diepte | 548 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Gewicht | 36,9 kg |
| Installatiecompartiment breedte (min) | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 58,5 cm |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Diepte verpakking | 690 mm |
| Hoogte verpakking | 675 mm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Inclusief grilrooster | Ja |
Outlet
Siemens iQ500 HB578GBS3 oven 71 l Zwart EWO3828
SiemensSiemens iQ500 HB578GBS3, Middelmaat, Elektrische oven, 71 l, 71 l, 30 - 275 °C, Hydrolytisch + Pyrolytisch
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00.
Siemens iQ500 HB578GBS3, Middelmaat, Elektrische oven, 71 l, 71 l, 30 – 275 °C, Hydrolytisch + Pyrolytisch
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
21% kortingBetaal 3x €183,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 284276
Siemens iQ500 HB578GBS3. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 71 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Draaiknop. Soort klok: Elektronisch. Energie-efficiëntieklasse: A+, Energieverbruik (conventioneel): 0,94 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,69 kWu. Aantal lampen: 1 lampen, Soort lamp: Halogeen
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Actie ELECTROLUX EVK6E40Z Combimagnetron
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. Electrolux | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG KSK792220M OVEN
€1.899,00 AEG | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
GEIM25000BP Grundig oven
€929,00Oorspronkelijke prijs was: €929,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. Grundig | Inbouw | Matzwart | 59,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
BERTAZZONI F6011MODPTZ Inbouw oven
€2.099,00Oorspronkelijke prijs was: €2.099,00.€1.980,00Huidige prijs is: €1.980,00. Bertazonni | Inbouw | roestvrijstaal | 59,70 cm hoogToevoegen aan winkelwagen


















