| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Semi-ingebouwd |
| Productafmeting | Slimline (45 cm) |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart, Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Aantal couverts | 10 couverts |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Afwasprogramma's | Eco, Glas/Breekbaar, Voorwassen, Snel, Stil |
| Temperatuur (max) | 60 °C |
| Duur cyclus | 220 min |
| Aantal temperatuurinstellingen | 4 |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Zelfreinigend | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Zout indicator | Ja |
| Glansmiddel indicator | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 67 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 448 mm |
| Diepte | 555 mm |
| Hoogte | 820 mm |
| Installatie compartiment diepte | 56 cm |
Outlet
Bauknecht BSBO 3O35 PF X vaatwasser Semi-ingebouwd 10 couverts EWO3713
BauknechtBauknecht BSBO 3O35 PF X, Semi-ingebouwd, Slimline (45 cm), Zwart, Roestvrijstaal, Knoppen, 1,3 m, 10 couverts
Actie!
€549,00 Oorspronkelijke prijs was: €549,00.€429,00Huidige prijs is: €429,00.
Bauknecht BSBO 3O35 PF X, Semi-ingebouwd, Slimline (45 cm), Zwart, Roestvrijstaal, Knoppen, 1,3 m, 10 couverts
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
22% kortingBetaal 3x €143,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 282245
Bauknecht BSBO 3O35 PF X. Apparaatplaatsing: Semi-ingebouwd, Productafmeting: Slimline (45 cm), Kleur bedieningspaneel: Zwart, Roestvrijstaal. Aantal couverts: 10 couverts, Geluidsemissieklasse: B, Geluidsniveau: 43 dB. Energie-efficiëntieklasse: D, Waterconsumptie per cyclus: 9 l, Energieverbruik per 100 cycli: 67 kWu. Breedte: 448 mm, Diepte: 555 mm, Hoogte: 820 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Asko W4086C.S Wasmachine
€1.499,00 Asko | 1600 toeren | RVS | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Asko W4096P.W Wasmachine
€1.349,00 Asko | 1600 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
LG F4V709P1E Wasmachine
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG F6WV910P2E wasmachine Voorbelading 10,5 kg 1600 RPM A Wit
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. LG | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen














