| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Deur openingshoek | 115° |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LCD |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 118 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 32 dB |
| Luchtfilter | Ja |
| Vakantie functie | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Nettocapaciteit koelkast | 102 l |
| No Frost (koelkast) | Nee |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Eierenrekje | Ja |
| Aantal niveaus voor eieren | 1 |
| Flessenrek | Ja |
| Koelkast temperatuurbereik | 2 – 9 °C |
| Super Cool functie | Ja |
| Vriezer positie | Boven |
| Nettocapaciteit vriezer | 16 l |
| Vriescapaciteit | 2 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 9 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Nee |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Aantal planken vriezer | 1 |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Snoerlengte | 2,2 m |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Jaarlijks energieverbruik | 94 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 64 |
| Stroomgebruik per dag | 0,257 kWh/24u |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 1,2 A |
| Breedte | 559 mm |
| Diepte | 546 mm |
| Hoogte | 872 mm |
| Gewicht | 35,1 kg |
| Installatie compartiment breedte | 57 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 89 cm |
| Installatiecompartiment breedte (min) | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 87,4 cm |
| Breedte verpakking | 572 mm |
| Diepte verpakking | 622 mm |
| Hoogte verpakking | 931 mm |
| Gewicht verpakking | 39,5 kg |
Outlet
Liebherr IRc 3921 Plus combi-koelkast Ingebouwd 118 l DHZ3425
LiebherrLiebherr IRc 3921 Plus, 118 l, Ingebouwd, C, 32 dB, SN-T, 2 kg/24u
Actie!
€799,00 Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00.
Liebherr IRc 3921 Plus, 118 l, Ingebouwd, C, 32 dB, SN-T, 2 kg/24u
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
19% kortingBetaal 3x €216,33 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 280779
Liebherr IRc 3921 Plus. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Deurscharnieren: Rechts, Deur openingshoek: 115°. Totale nettocapaciteit: 118 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsemissieklasse: B. Nettocapaciteit koelkast: 102 l, Soort lamp: LED, Koelkast temperatuurbereik: 2 – 9 °C. Vriezer positie: Boven, Nettocapaciteit vriezer: 16 l, Vriescapaciteit: 2 kg/24u. Snoerlengte: 2,2 m
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
SMEG FAB28LCR3 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.549,00Huidige prijs is: €1.549,00. SMEG | Vrijstaand | Crème | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux LFB2AF88S koeler
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. Electrolux | Inbouw | Wit | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum KK055R koeler
€325,00Oorspronkelijke prijs was: €325,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00. Inventum | Vrijstaand | RVSToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Grundig GSN10730XN INOX Koeler
€849,00Oorspronkelijke prijs was: €849,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Grundig | Vrijstaand | RVSToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Bauknecht BKSI 9GF2 Inbouw koelkast DHZ3807
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. BauknechtToevoegen aan winkelwagen














