| conditie | |
|---|---|
| merken |
Nieuw in verpakking
Samsung NV75T9549CD Elektrische oven
Samsung€1.399,00
Betaal 3x €466,33 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 191736
De Samsung NV75T9549CD oven biedt 50 heerlijke voorgeprogrammeerde recepten. Selecteer ze gewoon in het menu en de oven stelt de kookparameters in en bereidt het gerecht zelfstandig
Data papier
| EAN | 8806090106804 |
| Model | NV75T9549CD |
| Lijn | Oneindige lijn |
| Categorie | Elektrische oven |
| Ingebouwde maatregel | 56×58 cm |
| Capaciteit | 75 l |
| Schoonmaak | Katalytisch
hydrolytisch |
| Maximale temperatuur | 275 °C |
| Functies | Koken met meerdere bakken
Grill Geventileerde grill Automatische programma’s Geventileerd |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Energieke klasse | EEN+ |
| Commando’s | Displayknoppen Aanraakbediening
_ |
| Connectiviteit | Wifi |
| Type | Dubbele oven |
| Afwerking | Grafiet |
| Absorptie | 1,20 kW |
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
BERTAZZONI F6011MODPTC Inbouw oven
€2.299,00Oorspronkelijke prijs was: €2.299,00.€2.180,00Huidige prijs is: €2.180,00. Bertazonni | Inbouw | koper | 59,70 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG KSK792220M OVEN
€1.899,00 AEG | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IMC6132F magnetron Zwart, Roestvrijstaal Combinatiemagnetron Ingebouwd 32 l 1000 W
€619,00Oorspronkelijke prijs was: €619,00.€339,00Huidige prijs is: €339,00. Inventum | Inbouw | RVS | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Actie ELECTROLUX EVK6E40Z Combimagnetron
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. Electrolux | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen
























