| merken | |
|---|---|
| conditie | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
| Inverter technologie | Ja |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deurkleur | Zwart, Zilver |
| Kleur deurgreep | Zwart |
| Trommel type | Swirl |
| Kijkglas | Ja |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1600 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 72 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma's | Babyverzorging, Beddengoed, Cloudy day, Kleur, Katoen, Eco 40-60°C, Mix, Quick 15min, Stoom, Synthetische, Handdoek, Wol |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Cyclustijd (max) | 216 min |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | SmartThings |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Automatisch doseersysteem | Ja |
| Samsung-technologieën (kledingzorg) | AI Control, BubbleSoak™, Drum Clean+, StayClean Drawer |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 49 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 50 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,49 kWu |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 76 kg |
| Breedte verpakking | 666 mm |
| Diepte verpakking | 697 mm |
| Hoogte verpakking | 890 mm |
| Gewicht verpakking | 78 kg |
Nieuw in doos
Samsung Autodose 6000-serie Autodose Wasmachine 6000-serie WW90T636ALH
SamsungAutodose Wasmachine 6000-serie WW90T636ALH
Actie!
21% korting
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00.
Autodose Wasmachine 6000-serie WW90T636ALH
Betaal 3x €183,00 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 286637
Slimmer wassen
AI Control
Was slim en effectief met krachtige AI Control. De functie personaliseert je wasbeurten, onthoudt wasgedrag, raadt programma’s aan en geeft statusupdates De SmartThings-app[1] adviseert wasprogramma’s, planningen en geeft onderhoudstips. Het perfecte droogprogramma wordt automatisch geselecteerd[2].
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
SAMSUNG WW80T534DAE Wasmachine
€639,00Oorspronkelijke prijs was: €639,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. Samsung | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
ASKO W4114C.W wasmachine
€1.599,00 Asko | Wit | Motor zonder koolborstels ( INVERTER )Toevoegen aan winkelwagen -
Outlet
LG F4WV912A2E wasmachine Voorbelading 12 kg 1400 RPM A Wit
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.129,00Huidige prijs is: €1.129,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Grundig GWNE67E432 Wasmachine
Prijs op aanvraag Grundig | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Samsung WW8ET4048CE wasmachine Voorbelading 8 kg 1400 RPM Wit – EWO3882
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Siemens WM14UR5EM2 wasmachine Voorbelading 9 kg 1400 RPM Wit EWO3875
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. SiemensToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Siemens WM14N12A wasmachine Voorlader 9 kg 1400 RPM Wit DHZ4469
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. SiemensToevoegen aan winkelwagen


































