QUOOKER COMBI+ NORDIC ROUND TWINTAPS RVS – 22+NRRVSTT
€1.795,00 €1.529,00
Binnen 24 uur telefonisch contact om een bezorgdag in te plannen
Wij nemen je oude apparaten gratis mee retour
Al onze producten worden geleverd met garantie. Zie onze algemene garantievoorwaarden.
Klanten geven De Hanze Witgoed een 8.8
Kies voor gespreid betalen met in3
Heb je dit product elders goedkoper gevonden? Laat het ons weten.
Bij bestellingen vanaf €349,-.
Zie onze leveringsvoorwaarden
m.u.v. fornuizen, inbouwapparatuur, televisies & Quookers
Extra informatie
Conditie | Nieuw in verpakking |
---|---|
Merken | Quooker |
Kleur | RVS |
Kranen | Nordic Round Twintaps |
Kraan Aansluiting | Koud- en warmwaterleiding |
Reservoirs | COMBI+ |
Bruisend Water | Nee |
conditie | |
merken |
Beschrijving
Quooker Combi+ Twintap Nordic-Round Rvs
De Quooker Combi+ Twintap-Round Rvs is een set kranen bestaande uit een kokend water kraan en een mengkraan in hetzelfde design met een ronde uitloop. De kokend water kraan is in hoogte verstelbaar en is 360 graden draaibaar.
Veiligheid
Quooker onderscheidt zich door een enorm pakket aan veiligheidsmaatregelen. Ten eerste bedient u met de dubbel-druk-draaiknop de kokend water functie van de kraan. Op deze manier tapt u nooit onbedacht kokend water. Zodra u deze knop aanraakt gaat er een lichtring aan. Deze lichtring blijft branden zolang kokend water uit de kraan stroomt. Verder stroomt het kokende water niet in een massieve straal uit de kraan, maar in de vorm van kleine druppeltjes. Dankzij dit systeem brandt u niet direct uw handen wanneer deze in aanraking komen met het hete water. Tot slot is de uitloop van de kraan dubbelwandig, waardoor u deze veilig kunt aanraken.
Quooker Combi+ reservoir
Om direct kokend water te kunnen leveren zodra u de kraan opent, wordt er met het Combi+ reservoir constant 7 liter water op 110 graden Celsius bewaard. Dit reservoir plaatst u bijvoorbeeld onder uw kraan in het keukenkastje. Normaliter kost het erg veel energie om water op zo’n hoge temperatuur te bewaren. Echter door de door Quooker ontwikkelde en gepatenteerde hoogvacuümisolatie in combinatie met een warmtestralingsscherm is het apparaat extreem zuinig en compact. Het stand-by verbruik is dan ook maar 5 eurocent per dag.
Net zoals bij het combi reservoir levert dit reservoir niet alleen kokend water maar ook warm water tussen de 40 en 60 graden Celsius. Het verschil is dat u met het Combi+ reservoir onbeperkt warm water tot uw beschikking heeft. Met dit Quooker reservoir behoort niet alleen wachten op kokend maar ook op warm water tot de verleden tijd.
Wanneer de aanwezige warmwaterleiding niet kan worden afgedopt (maximaal 10 centimeter dode leiding) of wanneer er behoefte is aan een onbeperkte hoeveelheid warm water zonder wachttijd, wordt het Combi+ reservoir aanbevolen.
Standaard meegeleverd bij de Quooker Nordic Square Twintaps Rvs kraan
- Quooker Nordic Square Twintaps kraan in Rvs
- Combi+ reservoir
- Handleiding
- Installatie-materiaal
Gerelateerde producten
Over Ons
Categorieën
Contactgegevens
Dieselstraat 11
8263AE Kampen
VERKOOP: 038-8536773
SERVICE & LEVERING: 038-2309288
E: info@dehanzewitgoed.nl
K.V.K.-nummer 85819840
BTW-nummer NL854813986B01
Bank RABOBANK
IBAN: NL94 RABO 0372 6704 23