| conditie | |
|---|---|
| merken | |
| aantal-ovens | |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 50 l |
| Totaal vermogen van de oven | 900 W |
| Netto capaciteit oven | 50 l |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Magnetronbereiding | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 50 – 250 °C |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| Maximum temperatuur (convectie) | 250 °C |
| Hoeveelheid ontdooïngsprogramma's | 3 |
| Aantal automatische programma's | 16 |
| Aantal kookprogramma's | 13 |
| Minimum temperatuur (convectie) | 50 °C |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Materiaal behuizing | Glas |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Controle positie | Voorkant |
| Kleur handvat | Zwart |
| Type beeldscherm | LED |
| Deurscharnieren | Neer |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Kinderslot | Ja |
| Netbelasting | 3000 W |
| Turbomodus | Ja |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 56 cm |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 565 mm |
| Hoogte | 454 mm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Aantal bakplaten | 2 |
| Inclusief grilrooster | Ja |
Pelgrim OM240GLS oven met magnetron 50 l 900 W Zwart
Pelgrim€799,00 Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00.
50L, 900W, Temperatuurbereik 50 – 250 ºC, Display LED, Aantal ovenfuncties 13, Zwart glas
Betaal 3x €233,00 met
(0% rente)
Op zoek naar een multifunctionele oven met magnetronfunctie die jouw keuken een luxe uitstraling geeft? Dan is de OM240GLS van Pelgrim wat je zoekt. Met 13 ovenfuncties, 13 automatische programma’s en 3 ontdooiprogramma’s biedt deze oven een tal van mogelijkheden om heerlijke gerechten in te bereiden of op te warmen. De oven heeft een klein LED display en Touch control bediening waardoor het design nog strakker oogt. Ook aan schoonmaakgemak is gedacht: door het volledig glazen design is het schoonmaken van de oven binnen een mum van tijd klaar. Mooi makkelijk van Pelgrim!
Inspiratie voor je eigen keuken
De keuken is jouw thuis, en Pelgrim is thuis in elke keuken. Al 100 jaar. Wij staan voor bereikbare producten met een verrassende twist. Voor design & gebruiksgemak.
Compleet glas design
De voorzijde van deze oven met magnetronfunctie is volledig van glas. Dit zorgt voor een moderne en strakke uitstraling. Met de touch contol bediening selecteer je eenvoudig de gewenste ovenfunctie, temperatuur en tijd. Door het volledig glazen design is het schoonmaken van de oven binnen een mum van tijd klaar.
Extra functies: ontdooien en snel voorverwarmen
Weinig tijd? Deze oven beschikt over een snel voorverwarmfunctie. Hierdoor is je oven in mum van tijd op de gewenste temperatuur. Ook beschikt deze oven over een handig ontdooifunctie. Microgolven zorgen ervoor dat bevroren voedsel in korte tijd geleidelijk wordt ontdooid. Mooi makkelijk van Pelgrim.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Grundig GEKD27000B Oven
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. Grundig | Half geïntegreerd | Zwart | 45,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG KSK792220M OVEN
€1.899,00 AEG | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Smeg SFP6401TVN1 Oven
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. SMEG | Inbouw | Zwart | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg SFP6401TVX1 Oven
€949,00Oorspronkelijke prijs was: €949,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. SMEG | Inbouw | RVS | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen



















