LG OLED55A16LA OLED 4K Smart Tv
(0% rente)
Kenmerken LG OLED55A16LA
4K OLED TV
HDMI 2.1
α7 processor (4e generatie)
HDR10 | Technicolor HDR | HLG
Dolby Vision | Dolby Atmos
Google Assistant | Amazon Alexa (binnenkort beschikbaar)
Smart TV
7 (Alpha) Intelligent Processor 4e gen
LG OLED A7 GEN 4
Filmmaker mode
De visie van de regisseur tot leven gebracht.
HDR 10 Pro | Geniet er ten volle van
HDR 10 Pro
Nvidia G-Sync
Een transformerende tv-ervaring
Algemeen
Fabriekscode A16LA
Introductiejaar 2021
Beeld
Beeldformaat 55 inch / 139 cm
Beeldfrequentie 50 Hz