| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Zilver, Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Links |
| Draairichting deur verwisselbaar | Nee |
| Kinderslot | Nee |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 482 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 37 dB |
| IJsmaker | Nee |
| Totale brutocapaciteit | 482 l |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Water dispenser | Ja |
| Water filter | Ja |
| Capaciteit watertank | 4 l |
| Vakantie functie | Nee |
| ECO mode | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 303 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal groente lades | 2 |
| Super Cool functie | Ja |
| Brutocapaciteit koelkast | 303 l |
| Koelsysteem | Geventileerd |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Telescopische lade | Nee |
| Eierenrekje | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 5 |
| Flessenrek | Nee |
| Antibacteriële afdichting | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 179 l |
| Vriescapaciteit | 8 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 12 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Aantal planken vriezer | 6 |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Brutocapaciteit vriezer | 179 l |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Low-frost-vriessysteem | Nee |
| Vriezer interieurverlichting | Ja |
| Aantal vrieslades | 6 |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Stroomuitvalmelder | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | ConnectLife |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 293 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 100 |
| Breedte | 794 mm |
| Diepte | 698 mm |
| Hoogte | 1785 mm |
| Gewicht verpakking | 90 kg |
Outlet
Hisense RQ5P470SMIE koel-vriescombinatie Vrijstaand 482 l Zilver, Roestvrijstaal DHZ4027
Hisense RQ5P470SMIE, 482 l, No Frost (koelkast), 8 kg/24u, E, Vers zone compartiment, Zilver, Roestvrijstaal
Actie!
€899,00 Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00.
Hisense RQ5P470SMIE, 482 l, No Frost (koelkast), 8 kg/24u, E, Vers zone compartiment, Zilver, Roestvrijstaal
Uitverkocht
22% kortingBetaal 3x €233,00 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 289069
Hisense RQ5P470SMIE. Totale nettocapaciteit: 482 l. Deurscharnieren: Links. Geluidsniveau: 37 dB. Nettocapaciteit koelkast: 303 l, No Frost (koelkast), Koelkast binnenverlichting, Aantal groente lades: 2. Nettocapaciteit vriezer: 179 l, Vriescapaciteit: 8 kg/24u, No Frost (vriezer). Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 293 kWu. Kleur van het product: Zilver, Roestvrijstaal
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
LG GMJ945NS9F Amerikaanse koelkast
€3.399,00Oorspronkelijke prijs was: €3.399,00.€2.999,00Huidige prijs is: €2.999,00. LG | RVS | Water en ijs dispenser | Vaste wateraansluiting (kraan)Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Etna AKV578RVS Amerikaanse koelkast
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. Etna | RVS | Zonder dispenser | 91.00 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
LG GSXV91MCAE Amerikaanse koelkast
€2.699,00Oorspronkelijke prijs was: €2.699,00.€1.849,00Huidige prijs is: €1.849,00. LG | Zwart Rvs | Water en ijs dispenser | Uitneembaar waterreservoir (geen kraan | 91.00 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Actie Samsung RS66A8100S9 Amerikaanse koelkast – RS66A8101S9
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.199,00Huidige prijs is: €1.199,00. Samsung | RVS | Zonder dispenser | 91.20 cm breedToevoegen aan winkelwagen




























