| Totale binnen capaciteit (ovens) | 48 l |
|---|---|
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Grill | Ja |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Aantal ovens | 1 |
| Aantal schap-posities | 3 |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Voorkant |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Snoerlengte | 2 m |
| Ingebouwd display | Ja |
| Binnenmateriaal | Roestvrijstaal |
| Deurscharnieren | Neer |
| Kinderslot | Ja |
| Netbelasting | 3400 W |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 16 A |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 569 mm |
| Hoogte | 456 mm |
| Gewicht | 39,7 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56,8 cm |
| Installatiecompartiment breedte (min) | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 45,2 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 45 cm |
| conditie | |
| merken |
Nieuw in verpakking
Miele DGC 7845 Middelmaat Zwart, Roestvrijstaal Touch
MieleMiele DGC 7845, Middelmaat, 48 l, Zwart, Roestvrijstaal, Touch, Voorkant, 2 m
€3.999,00
Miele DGC 7845, Middelmaat, 48 l, Zwart, Roestvrijstaal, Touch, Voorkant, 2 m
Betaal 3x €1333,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 180932
Miele DGC 7845. Grootte oven: Middelmaat, Totale binnen capaciteit (ovens): 48 l. Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal, Soort bediening: Touch, Controle positie: Voorkant. Netbelasting: 3400 W, AC-ingangsspanning: 230 V, AC-ingangsfrequentie: 50 – 60 Hz. Breedte: 595 mm, Diepte: 569 mm, Hoogte: 456 mm
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Smeg SFP6401TVN1 Oven
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. SMEG | Inbouw | Zwart | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
GEIM27002B Grundig oven
€823,00Oorspronkelijke prijs was: €823,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. Grundig | Inbouw | Zwart | 59,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
GEIM27002BP Grundig oven
€1.249,00Oorspronkelijke prijs was: €1.249,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. Grundig | Inbouw | Zwart | 59,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg SFP6401TVX1 Oven
€949,00Oorspronkelijke prijs was: €949,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. SMEG | Inbouw | RVS | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Nieuw in verpakking
Bosch Serie 8 HBG7721B1 oven 71 l 3600 W A+ Zwart
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€939,00Huidige prijs is: €939,00. BoschToevoegen aan winkelwagen













