| Grootte oven | Groot |
|---|---|
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 76 l |
| Kooktemperatuurbereik | 30 – 250 °C |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 3500 W |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| conditie | |
| merken |
Nieuw in verpakking
Miele DGC 7450 Groot Zwart
MieleMiele DGC 7450, Groot, 76 l, 30 - 250 °C, Zwart, A+, A+++ tot D
€2.149,00
Miele DGC 7450, Groot, 76 l, 30 – 250 °C, Zwart, A+, A+++ tot D
Betaal 3x €716,33 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 180926
Miele DGC 7450. Grootte oven: Groot, Totale binnen capaciteit (ovens): 76 l, Kooktemperatuurbereik: 30 – 250 °C. Kleur van het product: Zwart. Energie-efficiëntieklasse: A+, Energie-efficiëntieschaal: A+++ tot D, Netbelasting: 3500 W
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Etna MO670TI combi magnetron
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. Etna | Inbouw | Zwart Rvs | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
BERTAZZONI F6011MODPTC Inbouw oven
€2.299,00Oorspronkelijke prijs was: €2.299,00.€2.180,00Huidige prijs is: €2.180,00. Bertazonni | Inbouw | koper | 59,70 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg SF6905N1 oven 70 l 3000 W A Zwart
€879,00Oorspronkelijke prijs was: €879,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. SMEG | Zwart | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Samsung NQ50R7130BK magnetron
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€609,00Huidige prijs is: €609,00. Samsung | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Nieuw in doos
AEG Series 7000 TR7PB73FSB 72 l Zwart
€1.689,00Oorspronkelijke prijs was: €1.689,00.€1.179,00Huidige prijs is: €1.179,00. AEGToevoegen aan winkelwagen











