| Type product | Vrieskast |
|---|---|
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Wit |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal planken vriezer | 6 |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Soort bediening | Touch |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Deurpaneel inbegrepen | Nee |
| Deur montage | Deur-op-deur |
| Nettocapaciteit vriezer | 15,9 l |
| Vriescapaciteit | 14 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 34 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Klimaatklasse | SN-T |
| No Frost system | Ja |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 37 dB |
| Brutocapaciteit vriezer | 186 l |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Deur open alarm | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | F |
| Jaarlijks energieverbruik | 272 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 251 W |
| Stroomgebruik per dag | 0,567 kWh/24u |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 1,3 A |
| Gewicht | 62,4 kg |
| Installatie compartiment breedte | 57 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 141,3 cm |
| Breedte verpakking | 572 mm |
| Diepte verpakking | 622 mm |
| Hoogte verpakking | 1454 mm |
| Gewicht verpakking | 65,6 kg |
| conditie | |
| merken |
Nieuw in doos
Liebherr SIGN 2756 diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 159 l Wit
Liebherr SIGN 2756, 159 l, 14 kg/24u, SN-T, No Frost system, F, Wit
€1.499,00
Liebherr SIGN 2756, 159 l, 14 kg/24u, SN-T, No Frost system, F, Wit
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
Betaal 3x €499,67 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 292600
Liebherr SIGN 2756. Nettocapaciteit vriezer: 159 l, Klimaatklasse: SN-T, Vriescapaciteit: 14 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 34 uur, Geluidsniveau: 37 dB, Aantal sterren: 4*, No Frost system. Deurscharnieren: Rechts. Soort lamp: LED. Energie-efficiëntieklasse: F, Jaarlijks energieverbruik: 272 kWu. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Outlet
Samsung RB38C607AS9 Vrijstaand 387 l A Roestvrijstaal
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IVR1785S Vriezer
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Inventum | Inbouw | 178.00 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien ) | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Nassau VK491ZWA koelkast – Dual Black (vriezerfunctie)
€1.379,00Oorspronkelijke prijs was: €1.379,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Toevoegen aan winkelwagen



















