| merken | |
|---|---|
| conditie | |
| Apparaatplaatsing | Volledig ingebouwd |
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | TFT |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Aantal mandjes | 2 mand(en) |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bovenste korf instelbare hoogteniveaus | 3 |
| Bestek compartiment type | Lade |
| Verwijderbare bestekmand | Ja |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Aantal couverts | 14 couverts |
| Aantal wasprogramma's | 8 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Afwasprogramma's | Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Glass 40°C, Intensive 70°C, Voorwassen, Snel 60 °C, Silent 50°C |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 235 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Bescherming tegen overstromen | Ja |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar/Zeoliet |
| Droogprestaties | B |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Extra droog | Ja |
| Glasbescherming | Ja |
| Half-geladen | Nee |
| Beladingssensor | Ja |
| Automatische lastherkenning | Nee |
| Doseringsassistent | Ja |
| Zelf reinigende filter | Nee |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Vloerindicatielampje | Ja |
| Gebruiksklaar-indicatielampje | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Nee |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Zout indicator | Ja |
| Glansmiddel indicator | Ja |
| LED programmavoortgangsindicator | Nee |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | Home Connect |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Waterconsumptie per cyclus | 9,5 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus (gedeeltelijke belasting) | 0,543 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 31,9 |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 43,1 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 81,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 87,5 cm |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Diepte verpakking | 670 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |
| Gewicht verpakking | 45 kg |
| Garantieperiode | 2 jaar |
Nieuw in doos
Bosch Serie 8 SMV8YCX02E vaatwasser Volledig ingebouwd 14 couverts
BoschBosch Serie 8 SMV8YCX02E, Volledig ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Touch, TFT, 1,75 m, 1,65 m
Actie!
25% korting
€1.199,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00.
Bosch Serie 8 SMV8YCX02E, Volledig ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Touch, TFT, 1,75 m, 1,65 m
Betaal 3x €299,67 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 286122
Bosch Serie 8 SMV8YCX02E. Apparaatplaatsing: Volledig ingebouwd, Productafmeting: Volledige grootte (60 cm), Soort bediening: Touch. Aantal couverts: 14 couverts, Geluidsemissieklasse: B, Geluidsniveau: 43 dB. Bedieningsapps ondersteund: Home Connect. Energie-efficiëntieklasse: A, Waterconsumptie per cyclus: 9,5 l, Energieverbruik per 100 cycli: 54 kWu. Breedte: 598 mm, Diepte: 550 mm, Hoogte: 815 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Grundig GNVP2450 Vaatwasser
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. Grundig | Inbouw | Zilver | 81,00 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg LVS432XIN Vaatwasser
€809,00Oorspronkelijke prijs was: €809,00.€729,00Huidige prijs is: €729,00. SMEG | Vrijstaand | RVS | 85 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG FSK73778P Vaatwasser
AEG | Inbouw | 82 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Actie SIEMENS SN615X03EE Vaatwasser
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€529,00Huidige prijs is: €529,00. Siemens | Volledig geïntegreerd | 81,50 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Beko BDFN26430XC Vrijstaand 14 couverts D DHZ1056APD
€539,00Oorspronkelijke prijs was: €539,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. BekoToevoegen aan winkelwagen





























