| conditie | |
|---|---|
| merken | |
| Maximale afzuigcapaciteit | 590 m³/uur |
| Afzuigmethode | Afvoerend/recirculerend |
| Fluid dynamic efficiency class | D |
| Verlichtingefficiëntieklasse | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse | C |
| Aantal snelheden | 3 |
| Geluidsniveau | 56 dB |
| Maximum hercirculeringsvermogen | 260 m³/uur |
| Intensieve stand | Ja |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 38 dB |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 56 dB |
| Geluidsniveau (intensieve snelheid) | 68 dB |
| Druk (Pa) | 20 |
| Minimale afstand van electrische hob | 65 cm |
| Minimale afstand van gas hob | 65 cm |
| Soort | Inbouw |
| Kleur van het product | Zilver |
| Ingebouwd display | Nee |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Uitlaat aansluiting diameter | 15 cm |
| Aantal motors | 2 |
| Motor inbegrepen | Ja |
| Certificering | CE, EAC, VDE |
| Soort vetfilter | Aluminium |
| Vaatwasserbestendig filter | Ja |
| Vermogen lamp | 2,15 W |
| Aantal lampen | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp | LED |
| Illuminance | 438 Lux |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Jaarlijks energieverbruik | 78,1 kWu |
| Netbelasting | 206 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Breedte | 530 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Hoogte | 255 mm |
| Gewicht | 7,44 kg |
| Installatie compartiment breedte | 50 cm |
| Installatie compartiment diepte | 35 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 25,5 cm |
Nieuw in verpakking
Bosch Serie 4 DHL555BL afzuigkap Inbouw Zilver 590 m³/uur C
BoschBosch Serie 4 DHL555BL, 590 m³/uur, Afvoerend/recirculerend, D, A, C, 56 dB
Actie!
28% korting
€599,00 Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€429,00Huidige prijs is: €429,00.
Bosch Serie 4 DHL555BL, 590 m³/uur, Afvoerend/recirculerend, D, A, C, 56 dB
Betaal 3x €143,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 193094
Bosch Serie 4 DHL555BL. Maximale afzuigcapaciteit: 590 m³/uur, Afzuigmethode: Afvoerend/recirculerend, Fluid dynamic efficiency class: D. Soort: Inbouw, Kleur van het product: Zilver, Snoerlengte: 1,3 m. Soort vetfilter: Aluminium. Vermogen lamp: 2,15 W, Aantal lampen: 2 gloeilamp(en), Type lamp: LED. Energie-efficiëntieklasse: C, Jaarlijks energieverbruik: 78,1 kWu, Netbelasting: 206 W
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Belling Cookcentre 90 Flat Rvs Afzuigkap
€375,00Oorspronkelijke prijs was: €375,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00. Belling | 90 cm cm breed | Zwart | 481 m^3Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
BERTAZZONI KPL90PLAG1XA Wandschouw afzuigkap
€452,54Oorspronkelijke prijs was: €452,54.€374,00Huidige prijs is: €374,00. Bertazonni | 90,0 cm breed | RVS | 600 m^3Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Belling Cookcentre 90 Flat Zwart Afzuigkap
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. Belling | 90 cm cm breed | Zwart | 481 m^3Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg KCV60NE2 afzuigkap
€579,00Oorspronkelijke prijs was: €579,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. SMEG | 60.00 cm breed | Zwart | 600 tot 800 m^3Toevoegen aan winkelwagen












