| Type product | Grill-magnetron |
|---|---|
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Inhoud (binnenkant) | 42 l |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Vermogen grill | 1200 W |
| Deur open mechanisme | Omlaag trekken |
| Deurscharnieren | Neer |
| Deur openen | Deur naar beneden klappen |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Type beeldscherm | TFT |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Timer | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Kinderslot | Ja |
| Deurkleur | Zwart |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Nee |
| Stoom koken | Nee |
| Warmhoud functie | Nee |
| Rotisserie | Nee |
| Ontdooifunctie | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 16 A |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 567 mm |
| Hoogte | 455 mm |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 45 cm |
| merken | |
| conditie |
Outlet
AEG KMK721880M Zwart, Roestvrijstaal Grill-magnetron Ingebouwd 42 l EWO2523WAL
AEGAEG KMK721880M, Ingebouwd, Grill-magnetron, 42 l, Ingebouwd display, TFT, Touch
Actie!
€899,00 Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00.
AEG KMK721880M, Ingebouwd, Grill-magnetron, 42 l, Ingebouwd display, TFT, Touch
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
22% kortingBetaal 3x €233,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 286548
AEG KMK721880M. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Type product: Grill-magnetron, Inhoud (binnenkant): 42 l, Ingebouwd display, Type beeldscherm: TFT, Soort bediening: Touch, Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Electrolux KVLAE00WT combimagnetron
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€869,00Huidige prijs is: €869,00. Electrolux | Inbouw | Matzwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Etna MO670TI combi magnetron
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. Etna | Inbouw | Zwart Rvs | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Actie ELECTROLUX EVK6E40Z Combimagnetron
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. Electrolux | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
BERTAZZONI F609MODEKX Inbouw oven
€821,54Oorspronkelijke prijs was: €821,54.€705,50Huidige prijs is: €705,50. Bertazonni | Inbouw | RVS | 60,0 cm hoogToevoegen aan winkelwagen
















