| conditie | |
|---|---|
| merken |
Nieuw in verpakking
AEG KKK994500M Koffieautomaat
Actie!
€2.699,00 Oorspronkelijke prijs was: €2.699,00.€2.099,00Huidige prijs is: €2.099,00.
Betaal 3x €699,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 142752
Actie AEG KKK994500M Koffieautomaat Nieuw in de doos.
Levertijd 1-8 Werkdagen.
Omschrijving AEG KKK994500M
Inbouwkoffieapparaat met waterreservoir 2.4 liter HorizonLine, cappuccinatore, TFT display met responsieve Shuttle-draaiknop, MultiCup-instelling en AutoStart-functie.
pecificaties
| Afneembare watertank | Ja |
|---|---|
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Bediening via app | Nee |
| Breedte | 595 mm |
| Capaciteit in kopjes | 2 kopjes |
| Capaciteit watertank | 2.4 l |
| Diepte | 450 mm |
| Espresso maken | Ja |
| Hoogte | 455 mm |
| Ingebouwd display | Ja |
| Ingebouwde grinder | Ja |
| Kastontwerp | Ingebouwd |
| Kastontwerp-2487 | Ingebouwd |
| Koffie invoertype | Koffiebonen, Gemalen koffie |
| Koffiebonen capaciteit | .4 kg |
| Koffiezet apparaat type | Volledig automatisch |
| Koffiezet apparaat type-13613 | Volledig automatisch |
| Melkreservoir | Nee |
| Netbelasting | 1350 W |
| Reservoir voor gezette koffie | Kan |
| Snoerlengte | 1.7 m |
| Soort | Koffie/espresso |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Touchscreen | Nee |
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Siemens TP501R09 Koffie Automaat
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€589,00Huidige prijs is: €589,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG KKB894500B Inbouw koffiezetapparaat
€2.495,00Oorspronkelijke prijs was: €2.495,00.€1.995,00Huidige prijs is: €1.995,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
ATAG CM4574M inbouw koffieautomaat
€3.695,00Oorspronkelijke prijs was: €3.695,00.€2.719,00Huidige prijs is: €2.719,00. Toevoegen aan winkelwagen










