| aantal-ovens | |
|---|---|
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 50 l |
| Netto capaciteit oven | 50 l |
| Magnetronbereiding | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Magnetronvermogen | 1000 W |
| Aantal magnetron energie niveaus | 6 |
| Mantelkoeling | Ja |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Controle positie | Voorkant |
| Kleur handvat | Zwart |
| Type beeldscherm | TFT |
| Beeldschermdiagonaal | 7,62 cm (3") |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Koeldeur | Ja |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Snoerlengte | 2 m |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type timer | Digitaal |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | Halogeen |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 45 cm |
| Breedte | 594 mm |
| Diepte | 564 mm |
| Hoogte | 455 mm |
| Glazen schaal inbegrepen | Ja |
| merken | |
| conditie |
ATAG MA6471C oven 50 l Zwart
AtagPrijs op aanvraag
2200 W, 1000 W, 50 L, 4 inschuifniveaus, n6-serie, 3” TFT-kleurendisplay met touch-toetsen
Betaal in 3x met
(0% rente)
Magnetronfunctie 1.000W
Deze oven beschikt over een magnetronfunctie met een vermogen tot maar liefst 1000 W waardoor er geen draaiplateau nodig is. Te gebruiken in 6 magnetronstanden. Geschikt om eten snel op te warmen, te ontdooien en te koken.
Intuïtieve bediening: TFT-kleurendisplay met touch-toetsen
Eenvoudige bediening met 3” TFT-kleurendisplay met touch-toetsen.
Royale inhoud 50 liter
Dankzij de royale 50 liter inhoud en vier insteekniveau’s wordt opwarmen en ontdooien een feest, zelfs voor het opwarmen van meerdere gerechten tegelijk of grote schalen.
Meer binnenruimte – geen draaiplateau
Omdat deze magnetron geen draaiplateau heeft, profiteer je van meer binnenruimte en kun je ook vierkante of grote schalen moeiteloos gebruiken.
Altijd de juiste instelling voor je gerecht
Door de 6 magnetronstanden van 90W tot 1000W is er altijd de juiste instelling voor elk gerecht.
Heldere halogeen spots
De halogeen verlichting geeft overzicht in de oven. De spots aan beide kanten van de oven geven goed zicht op wat je aan het bereiden bent.
Perfect uitgelijnd
Bij het design van ATAG ovens wordt altijd gelet op de perfecte uitlijning, zowel horizontaal als verticaal. Zo zijn er altijd meerdere ovens met elkaar te combineren.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Siemens HB537ABS0 oven
€849,00Oorspronkelijke prijs was: €849,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. Siemens | Inbouw | ZwartToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Actie ELECTROLUX EVK6E40Z Combimagnetron
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. Electrolux | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Etna MO670TI combi magnetron
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. Etna | Inbouw | Zwart Rvs | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
BERTAZZONI F6011MODPTC Inbouw oven
€2.299,00Oorspronkelijke prijs was: €2.299,00.€2.180,00Huidige prijs is: €2.180,00. Bertazonni | Inbouw | koper | 59,70 cm hoogToevoegen aan winkelwagen


































