| Type product | Vrieskast |
|---|---|
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Wit |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Soort bediening | Touch |
| Locatie van display | Binnenin |
| Aantal vrieslades | 7 |
| Plankmateriaal | Glas |
| Nettocapaciteit vriezer | 208 l |
| Vriescapaciteit | 12 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Klimaatklasse | SN-T |
| No Frost system | Ja |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Vriezer temperatuur (min) | 10 °C |
| Vriezer temperatuur (max) | 43 °C |
| Meeteenheid temperatuur | °C |
| Deur open alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 235 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 200 W |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 100 |
| Breedte | 555 mm |
| Diepte | 545 mm |
| Hoogte | 1772 mm |
| Installatie compartiment breedte | 57 cm |
| Installatie compartiment diepte | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 178 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 177,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 178 cm |
| Totale nettocapaciteit | 208 l |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| merken | |
| conditie |
ATAG KD86178CN diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 208 l Wit
Atag€1.199,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€999,00Huidige prijs is: €999,00.
205 L, E, LED, SN-T (10-43 ºC), 200 W, 235 kWh/jaar, 39 dB(A), 178 cm
Betaal 3x €333,00 met
(0% rente)
Soft-close
Met de soft-close deursluiting sluit de deur automatisch vanuit een bepaalde openingshoek. De deur sluit uit zichzelf zachtjes, waardoor kleine kinderhandjes veilig zijn en de flessen in de deurvakken niet rinkelen. Zo sluit de koelkast deur net zo comfortabel als de keukenlades.
Alle ATAG deur-op-deur systemen zijn voorzien van soft-close deursluiting. Bij de deur-op-deur montage wordt de meubeldeur bevestigd op de deur van de koelkast. Hiermee wordt de koelkast makkelijker toegankelijk want er ontstaat een grotere openingshoek.
No FrostMet het No Frost systeem hoeft u de vriezer nooit meer te ontdooien. Bovendien beslaan de lades niet en blijven de etiketten van levensmiddelen leesbaar omdat er geen rijp op komt.
Helder lichtMet goede verlichting is het veel gemakkelijker om producten te vinden die je zoekt. De LED-verlichting aan de bovenkant geeft een aangenaam en mooi zacht licht.
Fast Freeze
Flinke weekboodschappen wil je zo snel mogelijk gekoeld hebben. Zonder dat andere producten de kans krijgen om op te warmen. Met de FastFreeze functie geeft de vriezer een boost en koelt alles snel terug. Zo blijft de versheid van de ingrediënten beter behouden en zijn je boodschappen langer houdbaar.
Glazen legplateaus
Creëer net dat beetje extra ruimte met het gebruik van de glazen legplateaus. Ideaal voor bijvoorbeeld een ijstaart.
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Liebherr IFNe 3503 Pure diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 65 l E Wit
€999,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Grundig GFN13840XN Vriezer
€1.039,00Oorspronkelijke prijs was: €1.039,00.€839,00Huidige prijs is: €839,00. Grundig | RVS | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Liebherr SIGN 3576 Vrieskast
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.949,00Huidige prijs is: €1.949,00. Liebherr | Inbouw | No-frost ( niet ontdooien ) | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Etna VV6169NWIT Vriezer
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€535,00Huidige prijs is: €535,00. Etna | Vrijstaand | Wit | No-frost ( niet ontdooien ) | VoorladerToevoegen aan winkelwagen






























