| merken | |
|---|---|
| conditie | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deurkleur | Zwart |
| Kleur deurgreep | Zilver |
| Trommel type | Swirl |
| Kijkglas | Ja |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Aantal wasprogramma's | 24 |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 72 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma's | |
| Vertraging einde | Ja |
| Cyclustijd (max) | 228 min |
| Duur cyclus (snelwas programma) | 15 min |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Automatisch doseersysteem | Ja |
| Samsung-technologieën (kledingzorg) | AI-besturing, AI EcoBubble, AI Wash, BubbleSoak™, Drum Clean+, SmartThings, StayClean Drawer, Super Speed |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 44 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 50 l |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 480 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 59 kg |
| Diepte met deur gesloten | 56 cm |
| Breedte verpakking | 670 mm |
| Diepte verpakking | 576 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |
| Gewicht verpakking | 61 kg |
Nieuw in doos
Samsung WW90DG6G94LKU4 wasmachine Voorbelading 9 kg 1400 RPM Wit
SamsungSamsung WW90DG6G94LKU4, Voorbelading, 9 kg, B, 72 dB, 1400 RPM, A
Actie!
19% korting
€799,00 Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00.
Samsung WW90DG6G94LKU4, Voorbelading, 9 kg, B, 72 dB, 1400 RPM, A
Betaal 3x €216,33 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 285599
Samsung WW90DG6G94LKU4. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 9 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 72 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 600 mm, Diepte: 480 mm, Hoogte: 850 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
BEKO WTV9737XSN1 wasmachine
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€619,00Huidige prijs is: €619,00. Beko | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG F4V909P2E wasmachine Voorbelading 9 kg 1400 RPM Wit
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
LG F4WN509S0 Wasmachine
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG F6WV910P2E wasmachine Voorbelading 10,5 kg 1600 RPM A Wit
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. LG | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
SAMSUNG WW80T534DAE Wasmachine Showroommodel EWO147SR
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€499,00Huidige prijs is: €499,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen





























